Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 6 thuiswedstrijd(en) en 7 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 5 mei 2018
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit J6E3 LOHC JE5
- Thuis M6E7 R.H.V. Leonidas ME9
- Thuis M6E8 HDS ME10
- Thuis M6E11 Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME15
- Thuis M6E13 HDS ME12

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden
Trainingsschema


woensdag 25 april 2018   16:09
Dit schema loopt van 4-3-2018 t/m 29-6-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 JC1 Boyd van Poorten 3 - AB
17:00 - 18:00 JD2 Gijs van Mil 1 - AB
17:00 - 18:00 MD7 Linn Blom
Michelle Verreck
3 - CD
18:00 - 19:15 JC2 Boyd van Poorten 1 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Marley Kruit 3 - AB
18:00 - 19:00 MC4 3 - CD
18:00 - 19:00 Skill Team MD1 MD2 Jeroen Adamse 2
18:30 - 19:30 JB3 Arno van Noordt 4 - CD
18:30 - 19:30 MB4 Marcel van den Berg 4 - AB
18:30 - 19:30 MD4 Marco Heijmans 5
18:45 - 20:45 MA1 Denise Huisman 1 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Yvar Verseef 3 - CD
19:00 - 20:30 JB2 Koen Kersten 2 - AB
19:00 - 19:30 MD1 2 - CD Looptraining
19:30 - 20:30 JA3 Laurens van Leenen 2 - CD
19:30 - 21:00 MA2 Boyd van Poorten 1 - AB
19:30 - 20:30 MA3 Richard Reijchard 3 - AB
19:30 - 20:30 MA4 Dolf Kern 4 - AB
19:30 - 20:30 MA5 Wouter Kraaij 4 - CD
20:30 - 22:00 Dames 5 Max Overdevest 5
20:30 - 22:00 Trimdames maandagochtend Hay Liem 2
20:30 - 22:00 Trimheren Alecto
4
21:00 - 22:30 Heren 2 Jeroen Adamse 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 MC1 Jeroen Adamse 3 - AB
17:00 - 18:00 MD1 Bart Zoutendijk
Karlijn Koster
3 - CD
18:00 - 19:30 JB1 Koen Dickhoff 3 - CD
18:00 - 19:00 JD1 David Looijschelder 3 - AB
18:00 - 19:00 JD3 Ruben Tak 4 - AB
18:00 - 19:00 M8E1 1 Extra training E1/E2/D2
18:00 - 19:00 M8E2 1 Extra training E1/E2/D2
18:00 - 19:00 MD2 1 Extra training E1/E2/D2
18:00 - 19:00 Skill Team MC lijn Bart Zoutendijk
Jair Levie
2 skillstraining mc lijn
18:30 - 20:00 MB2 Emma van der Schrier 4 - CD
18:45 - 20:00 MC2 Jasper Wentink 5
19:00 - 20:30 Dames 2 Bart Zoutendijk 1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 8 Nick Moraal 2 - CD
19:00 - 20:30 JA1 David Looijschelder 1 - AB
19:00 - 20:30 JA2 Frank Pons 4 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Jair Levie 3
19:30 - 20:30 Dames 9 Pim de Zee 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 Jan van Berkel 5
20:00 - 21:30 Heren 5/Augustinus 2 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Hidde Kuijers
Sander Rottier
1
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen C 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Fjes Trainingsgroep 3
15:00 - 16:00 Fjes Trainingsgroep 4
15:30 - 16:00 MD1 Maarten de Fockert 1 - CD
16:00 - 17:00 1e jrs E Trainingsgroep 3
16:00 - 17:00 1e jrs E Trainingsgroep 4
17:00 - 18:30 2de jaars E Trainingsgroep 5 ASM, veld wordt vanaf 16:30 opgebouwd
17:00 - 18:00 2de jaars E Trainingsgroep 3
17:00 - 18:00 K-training Trainingsgroep 2 - AB 1e jaars E
17:00 - 18:30 JC1 Bart Zoutendijk
Maarten de Fockert
1 - AB
17:15 - 18:15 MD8 Linn Blom
Michelle Verreck
4 - AB
17:30 - 18:30 MD5 Roos Peters
Simone Kal
4 - CD
17:45 - 19:00 JC2 Guus van Bolhuis 2 - CD
18:00 - 18:30 JD1 Maarten de Fockert 1 - CD
18:15 - 19:30 MC2 Jasper Wentink 3 - CD
18:30 - 19:30 JB3 4 - CD
18:30 - 19:30 JD1 Daniel Koene 1 - AB
18:30 - 19:30 MA3 Paul Adèr 5
18:30 - 20:00 MB1 Bart Zoutendijk 1 - CD
18:30 - 19:30 MD3 Puck Speelman 3 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Martin Hogervorst 2 - CD
19:30 - 20:30 Dames 1 Jair Levie 1 - AB
19:30 - 20:30 MA5 Paul Adèr 5
19:30 - 20:30 MB4 Marcel van den Berg 4 - CD
19:30 - 20:30 MB5 Lobke Koster 4 - AB
19:30 - 20:30 MC3 Puck Speelman 2 - AB
20:00 - 21:30 JB1 Tjerk Webbers 3 - AB
20:00 - 20:30 MA1 Maarten de Fockert 3 - CD
20:30 - 21:30 Hocekybootcamp Trainingsgroep 4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 10 Paul Adèr 5
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B Daniel Koene 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 6 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren Veteranen LB 1 - CD
20:30 - 21:30 MA1 Bart Zoutendijk 3 - CD
20:30 - 22:00 Trimdames Alecto woensdagavond 2
21:30 - 22:30 K-training Trainingsgroep 3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JB1 Koen Dickhoff
Tjerk Webbers
3 - AB
17:00 - 18:30 MA2 Jeroen Adamse 3 - CD
17:00 - 18:30 MB2 Bart Zoutendijk 1 - CD
17:30 - 18:30 MC6 Martin van der Klugt 4 - CD
17:45 - 19:15 MB1 Marley Kruit 1 - AB
18:00 - 19:00 K-training Trainingsgroep 5 Meisjes D-lijn
18:00 - 19:00 MC5 Okke Hana 4 - AB
18:30 - 19:30 JD1 Daniel Koene 3 - AB
18:30 - 19:45 MC1 Jeroen Adamse 3 - CD
18:30 - 19:30 MC4 Milou Wentink 1 - CD
18:30 - 19:30 MD6 Martin van der Klugt 4 - CD
18:30 - 19:30 Skill Team JD/JC Koen Dickhoff 2
19:00 - 19:30 JA1 Maarten de Fockert 5
19:15 - 20:30 JC1 Bart Zoutendijk
Boyd van Poorten
1 - AB
19:30 - 20:30 Dames 1 Maarten de Fockert 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Tessa Dijkstra 2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 3/Augustinus D1 Thomas Dickhoff 4 - AB
19:30 - 20:30 Dames 6/Augustinus 2 4 - CD
19:30 - 21:00 Dames 7/Augustinus 3 Hay Liem 2 - CD
19:30 - 20:30 JA1 David Looijschelder 3 - AB
19:30 - 20:30 JA3 Pax Looij 5
20:00 - 20:30 Dames veteranen A Jeroen Adamse 3 - CD
20:30 - 21:30 Dames 1 Jair Levie 1
20:30 - 22:00 Dames 11 /Augustinus 4 5
20:30 - 21:30 Dames veteranen A Jeroen Adamse 4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Sander Rottier 3
21:00 - 22:30 Heren 2 Jeroen Adamse 2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 3 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 4/Augustinus 1 4 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 1ste jaar E +F instuif Trainingsgroep 3 - AB
16:00 - 17:00 K-training Trainingsgroep 2 - AB Keepertraining 2e jaars E
16:00 - 17:00 JD2 Marnik Rietveld 4 - AB
16:30 - 17:00 2de jaars E Trainingsgroep 5 ASM, veldt wordt vanaf 16:30 opgebouwd
17:00 - 18:00 2de jaars E Trainingsgroep 3 - AB
17:30 - 18:30 MD1 Karlijn Koster 4 - AB
17:30 - 18:30 Skill Team MD3/ MD8 Jeroen Adamse 2 - AB
17:30 - 18:30 Skill Team MD3/ MD8 Jeroen Adamse 1 Skillstraining MD3 t/m MD8
18:30 - 20:00 JA2 Max Overdevest 2 - CD
18:30 - 20:00 JB2 Jeroen Adamse 3 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Denise Huisman 3 - CD
18:30 - 19:30 MD2 Djoeni van Graafeiland 4 - CD
18:30 - 19:30 Skill Team Mc1 Mc2 Bart Zoutendijk 1
19:00 - 20:00 MA4 Astrid Gheeraert 2 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Leon Fakkel 4 - AB
19:00 - 20:00 MB5 5
20:00 - 21:30 Dames 4 5
20:00 - 21:30 Dames 5 Max Overdevest 1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 6 3 - CD
20:00 - 21:30 Heren 7 3 - AB
20:00 - 21:00 MA3 Jeroen Adamse 1 - CD
20:00 - 21:30 Trimheren Alecto 2

Hoofdsponsor

Subsponsoren

Sponsoren