Wedstrijdschema


Jongens F
zaal-MF1 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF1
09:30
Uit
zaal-MF1 - Catwijck MF1
10:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes A
zaal-MA2 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2
17:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MA2 - Forescate MA2
18:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MA3 - HDS MA2
17:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MA3 - HISALIS MA3
18:50
Uit
Meisjes B
zaal-MB2 - HGC MB3
15:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MB2 - Catwijck MB2
16:10
Uit
zaal-MB3 - Noordwijk MB3
15:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MB3 - LOHC MB6
16:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MB6 - HGC MB8
15:30
Uit
zaal-MB6 - BerkelRodenrijs MB7
16:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MB7 - Alkemade MB12
15:30
Uit
zaal-MB7 - HC Capelle MB2
16:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes C
zaal-MC12 - HV Westland MC12
12:10
Uit
zaal-MC12 - Ring Pass Delft MC12
12:50
Uit
Meisjes E
zaal-M6E8 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME12
10:10
Uit
zaal-M6E8 - Kieviten ME5
10:50
Uit
zaal-M8E2 - Catwijck M8E2
11:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-M8E2 - Noordwijk M8E2
12:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-M8E4 - Wateringse veld M8E6
12:10
Uit
zaal-M8E4 - HGC M8E6
12:50
Uit
zaal-M8E6 - Noordwijk M8E3
12:40
Uit
zaal-M8E6 - Nieuwkoop M8E1
13:20
Uit
Jongens A
zaal-JA1 - Roomburg JA1
18:10
Uit
zaal-JA1 - Leonidas JA1
18:50
Uit
Jongens B
zaal-JB2 - Voorhout JB1
14:40
Uit
zaal-JB2 - hdm JB6
15:20
Uit
Jongens C
zaal-JC1 - Ypenburg JC1
13:30
Uit
zaal-JC1 - Derby JC1
14:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens E
zaal-J6E3 - Ypenburg JE3
10:10
Uit
zaal-J6E3 - Klein Zwitserland JE8
10:50
Uit
zaal-J6E4 - Catwijck JE1
12:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-J6E4 - Noordwijk JE3
12:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-J8E1 - Rijswijk J8E2
11:30
Uit
zaal-J8E1 - Alphen J8E1
12:50
Uit
zaal-J8E2 - Cartouche J8E4
13:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-J8E2 - Kieviten J8E2
14:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens F
zaal-JF1 - Ring Pass Delft JF1
11:55
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-JF1 - Roomburg JF1
12:35
Uit
zaal-JF3 - HDS JF2
09:55
Uit
zaal-JF3 - Roomburg JF2
10:35
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Zoetermeer MF1 - Catwijck MF1
10:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Noordwijk M8E2 - Catwijck M8E2
12:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Alphen J8E1 - Rijswijk J8E2
12:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Ypenburg JC1 - Derby JC1
14:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Cartouche J8E4 - Kieviten J8E2
14:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Alkemade MB12 - Capelle MB2
16:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Leiden MB6 - Noordwijk MB3
16:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL HDS MA2 - Hisalis MA3
18:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Forescate MA2 - Zoetermeer MA2
18:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten