Augustinus D2/Alecto D6

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Paul Adèr
Coach Hay Liem
Aanvoerder Eva Versnel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D6 Craeyenhout D3 12:30
Alecto D5 Noordwijk D2-O 12:45
Klein Zwitserland D3 Wateringse veld D2-O 13:30
Roomburg D4 HDS D2-O 14:15
Alecto-Augustinus D6 Schiedam D3 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen D3 19 51 16 3 0
2 Alecto-Augustinus D6 18 50 16 2 0
3 Noordwijk D2-O 18 35 11 2 5
4 Roomburg D4 18 31 10 1 7
5 Klein Zwitserland D3 18 29 9 2 7
6 Schiedam D3 18 26 8 2 8
7 Wateringse veld D2-O 18 24 7 3 8
8 Alecto D5 18 19 5 4 9
9 Groen-Geel D6 18 13 4 1 13
10 HDS D2-O 18 11 2 5 11
11 Craeyenhout D3 18 5 1 2 15
12 Victoria D5 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HC Schiedam D3 16:15 thuis - Chalant ICT
2 jun HV Victoria D5 16:00 uit
9 jun HC Alphen D3 12:45 thuis - Rabobank

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HDS D2-O Alphen D3 (2-2)final
Roomburg D4 Schiedam D3 (4-3)final
Klein Zwitserland D3 Alecto-Augustinus D6 (0-2)scheduled
Groen-Geel D6 Wateringse veld D2-O (2-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Alecto-Augustinus D6 Alecto D5 (3-2)final
Noordwijk D2-O HDS D2-O (2-1)final
Schiedam D3 Groen-Geel D6 (4-2)scheduled
Alphen D3 Klein Zwitserland D3 (5-0)final
Wateringse veld D2-O Craeyenhout D3 (3-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Craeyenhout D3 Schiedam D3 (0-4)scheduled
Roomburg D4 Alecto-Augustinus D6 (0-1)final
Noordwijk D2-O Alphen D3 (0-6)final
HDS D2-O Wateringse veld D2-O (2-3)scheduled
Alecto D5 Klein Zwitserland D3 (2-4)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Alphen D3 Alecto D5 (2-1)final
Alecto-Augustinus D6 Groen-Geel D6 (5-1)scheduled
Schiedam D3 HDS D2-O (2-2)final
Klein Zwitserland D3 Roomburg D4 (3-1)scheduled
Wateringse veld D2-O Noordwijk D2-O (0-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Roomburg D4 Alecto D5 (4-3)final
Noordwijk D2-O Schiedam D3 (6-2)final
Groen-Geel D6 Klein Zwitserland D3 (2-3)scheduled
Craeyenhout D3 Alecto-Augustinus D6 (0-3)scheduled
Wateringse veld D2-O Alphen D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alphen D3 Roomburg D4 (2-0)final
Alecto-Augustinus D6 HDS D2-O (5-0)final
Klein Zwitserland D3 Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Schiedam D3 Wateringse veld D2-O (3-1)final
Alecto D5 Groen-Geel D6 (1-2)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Craeyenhout D3 Noordwijk D2-O (0-3)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HDS D2-O Klein Zwitserland D3 (1-2)scheduled
Noordwijk D2-O Alecto-Augustinus D6 (2-6)final
Craeyenhout D3 Alecto D5 (3-3)scheduled
Schiedam D3 Alphen D3 (1-2)final
Groen-Geel D6 Roomburg D4 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alphen D3 Groen-Geel D6 (4-1)final
Roomburg D4 Craeyenhout D3 (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Noordwijk D2-O (3-2)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Wateringse veld D2-O (2-1)scheduled
Alecto D5 HDS D2-O (2-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
HDS D2-O Roomburg D4 (0-4)final
Noordwijk D2-O Alecto D5 (2-1)scheduled
Schiedam D3 Alecto-Augustinus D6 (1-3)final
Craeyenhout D3 Groen-Geel D6 (1-1)final
Wateringse veld D2-O Klein Zwitserland D3 (0-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D6 HDS D2-O (1-0)final
Roomburg D4 Noordwijk D2-O (3-3)scheduled
Craeyenhout D3 Alphen D3 (0-3)scheduled
Alecto D5 Wateringse veld D2-O (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Schiedam D3 (3-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Alphen D3 Alecto-Augustinus D6 (0-0)final
HDS D2-O Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Noordwijk D2-O Groen-Geel D6 (5-0)scheduled
Schiedam D3 Alecto D5 (1-2)final
Wateringse veld D2-O Roomburg D4 (2-0)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Noordwijk D2-O Craeyenhout D3 (8-4)scheduled
Schiedam D3 Roomburg D4 (1-2)final
Alecto-Augustinus D6 Klein Zwitserland D3 (3-1)final
Alphen D3 HDS D2-O (0-0)final
Wateringse veld D2-O Groen-Geel D6 (2-0)scheduled
Victoria D5 Alecto D5 (0-3)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Groen-Geel D6 Schiedam D3 (1-4)final
Alecto D5 Alecto-Augustinus D6 (2-3)final
Craeyenhout D3 Wateringse veld D2-O (0-2)scheduled
HDS D2-O Noordwijk D2-O (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Alphen D3 (0-3)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Alphen D3 Noordwijk D2-O (3-0)scheduled
Klein Zwitserland D3 Alecto D5 (1-1)final
Schiedam D3 Craeyenhout D3 (3-0)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Roomburg D4 (5-1)final
Victoria D5 Groen-Geel D6 (6-2)scheduled
Wateringse veld D2-O HDS D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Roomburg D4 Klein Zwitserland D3 (2-1)final
Groen-Geel D6 Alecto-Augustinus D6 (2-9)scheduled
Craeyenhout D3 Victoria D5 (2-0)scheduled
Noordwijk D2-O Wateringse veld D2-O (1-0)scheduled
HDS D2-O Schiedam D3 (0-1)final
Alecto D5 Alphen D3 (1-4)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Roomburg D4 Victoria D5 (3-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Victoria D5 HDS D2-O (0-12)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Craeyenhout D3 (3-0)scheduled
Alphen D3 Wateringse veld D2-O (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Groen-Geel D6 (1-4)scheduled
Alecto D5 Roomburg D4 (1-3)scheduled
Schiedam D3 Noordwijk D2-O (1-3)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Roomburg D4 Alphen D3 (2-4)final
Noordwijk D2-O Victoria D5 (4-0)scheduled
HDS D2-O Alecto-Augustinus D6 (0-4)final
Craeyenhout D3 Klein Zwitserland D3 (1-2)scheduled
Groen-Geel D6 Alecto D5 (1-4)scheduled
WOENSDAG 17 APRIL 2024
Wateringse veld D2-O Schiedam D3 (2-4)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Victoria D5 Wateringse veld D2-O (1-1)scheduled
Alecto D5 Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Klein Zwitserland D3 HDS D2-O (2-1)scheduled
Alphen D3 Schiedam D3 (3-0)final
Roomburg D4 Groen-Geel D6 (5-1)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Noordwijk D2-O (1-0)final
DONDERDAG 2 MEI 2024
Victoria D5 Alphen D3 (1-4)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Schiedam D3 Victoria D5 (1-0)final
HDS D2-O Alecto D5 (2-2)final
Noordwijk D2-O Klein Zwitserland D3 (3-2)scheduled
Craeyenhout D3 Roomburg D4 (1-7)scheduled
Wateringse veld D2-O Alecto-Augustinus D6 (1-1)final
Groen-Geel D6 Alphen D3 (0-5)scheduled