Augustinus D3/Alecto D7

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Emma Geraerts
Aanvoerder Maureen Krijvenaar
Aanvoerder Julin Rijkens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ring Pass Delft D5 Alphen D4 9:30
Leiden D5 Nieuwkoop D1 9:30
Klein Zwitserland D4 Leiden D7 10:00
Roomburg D7 Leonidas D18 12:45
Alecto-Augustinus D7 Groen-Geel D9 14:30
HUDITO D5 DSHC D5 17:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D5 19 49 16 1 2
2 Leonidas D18 19 47 15 2 2
3 DSHC D5 19 41 13 2 4
4 Leiden D7 19 35 11 2 6
5 Klein Zwitserland D4 19 29 9 2 8
6 Groen-Geel D9 19 28 9 1 9
7 Alphen D4 19 26 8 2 9
8 HUDITO D5 19 23 7 2 10
9 Roomburg D7 19 21 6 3 10
10 Nieuwkoop D1 18 20 6 2 10
11 Ring Pass Delft D5 19 6 1 3 15
12 Alecto-Augustinus D7 18 3 1 0 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Groen-Geel D9 14:30 thuis - Droomfabriek
2 jun R.H.V. Leonidas D18 12:45 uit
9 jun Leidse Hockey Club Roomburg D7 16:15 thuis - Droomfabriek

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
WOENSDAG 6 SEPTEMBER 2023
Alphen D4 Roomburg D7 (2-2)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
DSHC D5 Leiden D7 (2-1)final
HUDITO D5 Nieuwkoop D1 (2-1)final
Ring Pass Delft D5 Groen-Geel D9 (4-8)final
Klein Zwitserland D4 Leonidas D18 (1-0)final
Leiden D5 Alecto-Augustinus D7 (14-0)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leiden D7 Alphen D4 (2-1)final
Alecto-Augustinus D7 Klein Zwitserland D4 (1-4)scheduled
Nieuwkoop D1 DSHC D5 (1-2)final
Leonidas D18 Ring Pass Delft D5 (2-0)scheduled
Groen-Geel D9 HUDITO D5 (2-1)final
Roomburg D7 Leiden D5 (0-6)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Alphen D4 Nieuwkoop D1 (0-2)final
Leiden D7 Roomburg D7 (6-1)final
Klein Zwitserland D4 Leiden D5 (0-3)final
Ring Pass Delft D5 Alecto-Augustinus D7 (2-0)scheduled
HUDITO D5 Leonidas D18 (1-2)final
DSHC D5 Groen-Geel D9 (5-2)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Alecto-Augustinus D7 HUDITO D5 (0-7)final
Groen-Geel D9 Alphen D4 (0-3)final
Leonidas D18 DSHC D5 (1-1)final
Leiden D5 Ring Pass Delft D5 (5-0)scheduled
Roomburg D7 Klein Zwitserland D4 (4-3)final
Nieuwkoop D1 Leiden D7 (1-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D5 Alecto-Augustinus D7 (4-0)scheduled
HUDITO D5 Leiden D5 (1-4)final
Leiden D7 Groen-Geel D9 (5-0)final
Nieuwkoop D1 Roomburg D7 (1-4)final
Ring Pass Delft D5 Klein Zwitserland D4 (0-3)scheduled
Alphen D4 Leonidas D18 (0-9)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel D9 Nieuwkoop D1 (4-2)final
Leiden D5 DSHC D5 (0-1)final
Alecto-Augustinus D7 Alphen D4 (0-7)final
Roomburg D7 Ring Pass Delft D5 (3-2)scheduled
Klein Zwitserland D4 HUDITO D5 (1-0)final
Leonidas D18 Leiden D7 (1-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Alphen D4 Leiden D5 (0-4)final
HUDITO D5 Ring Pass Delft D5 (2-2)scheduled
Leiden D7 Alecto-Augustinus D7 (10-0)final
Nieuwkoop D1 Leonidas D18 (0-4)final
DSHC D5 Klein Zwitserland D4 (0-1)final
Groen-Geel D9 Roomburg D7 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Ring Pass Delft D5 DSHC D5 (1-2)scheduled
Alecto-Augustinus D7 Nieuwkoop D1 (2-4)final
Leonidas D18 Groen-Geel D9 (2-0)final
Roomburg D7 HUDITO D5 (2-5)final
Leiden D5 Leiden D7 (1-1)final
Klein Zwitserland D4 Alphen D4 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas D18 Roomburg D7 (5-1)final
Alphen D4 Ring Pass Delft D5 (3-2)final
Nieuwkoop D1 Leiden D5 (0-3)final
Leiden D7 Klein Zwitserland D4 (1-0)final
DSHC D5 HUDITO D5 (0-3)final
Groen-Geel D9 Alecto-Augustinus D7 (6-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland D4 Nieuwkoop D1 (3-2)final
DSHC D5 Roomburg D7 (6-2)scheduled
HUDITO D5 Alphen D4 (1-2)final
Alecto-Augustinus D7 Leonidas D18 (0-7)final
Leiden D5 Groen-Geel D9 (11-0)final
Ring Pass Delft D5 Leiden D7 (1-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D18 Leiden D5 (0-1)final
Groen-Geel D9 Klein Zwitserland D4 (1-4)final
Roomburg D7 Alecto-Augustinus D7 (2-0)final
Leiden D7 HUDITO D5 (2-1)final
Nieuwkoop D1 Ring Pass Delft D5 (2-1)scheduled
Alphen D4 DSHC D5 (0-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Groen-Geel D9 Ring Pass Delft D5 (4-0)final
Alecto-Augustinus D7 Leiden D5 (0-9)final
Leiden D7 DSHC D5 (0-1)final
Roomburg D7 Alphen D4 (0-2)scheduled
Leonidas D18 Klein Zwitserland D4 (3-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
HUDITO D5 Groen-Geel D9 (0-0)final
Ring Pass Delft D5 Leonidas D18 (1-3)scheduled
Alphen D4 Leiden D7 (0-2)final
Klein Zwitserland D4 Alecto-Augustinus D7 (3-0)final
DSHC D5 Nieuwkoop D1 (2-5)scheduled
Leiden D5 Roomburg D7 (4-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Nieuwkoop D1 Alphen D4 (1-2)final
Leonidas D18 HUDITO D5 (5-2)final
Alecto-Augustinus D7 Ring Pass Delft D5 (2-1)scheduled
Groen-Geel D9 DSHC D5 (1-3)scheduled
Leiden D5 Klein Zwitserland D4 (3-0)final
Roomburg D7 Leiden D7 (1-1)final
DONDERDAG 21 MAART 2024
Nieuwkoop D1 HUDITO D5 (3-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
DSHC D5 Leonidas D18 (0-4)scheduled
Alphen D4 Groen-Geel D9 (0-2)final
Klein Zwitserland D4 Roomburg D7 (0-1)scheduled
Leiden D7 Nieuwkoop D1 (1-0)final
HUDITO D5 Alecto-Augustinus D7 (1-0)final
Ring Pass Delft D5 Leiden D5 (0-5)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Groen-Geel D9 Leiden D7 (2-1)final
Leiden D5 HUDITO D5 (7-0)final
Klein Zwitserland D4 Ring Pass Delft D5 (2-2)scheduled
Alecto-Augustinus D7 DSHC D5 (1-5)final
Leonidas D18 Alphen D4 (6-0)final
Roomburg D7 Nieuwkoop D1 (1-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HUDITO D5 Klein Zwitserland D4 (0-1)final
Nieuwkoop D1 Groen-Geel D9 (1-0)final
DSHC D5 Leiden D5 (3-2)scheduled
Leiden D7 Leonidas D18 (0-1)final
Alphen D4 Alecto-Augustinus D7 (3-1)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Leiden D5 Alphen D4 (3-0)final
Alecto-Augustinus D7 Leiden D7 (0-2)final
Ring Pass Delft D5 HUDITO D5 (1-2)scheduled
Roomburg D7 Groen-Geel D9 (2-3)final
Leonidas D18 Nieuwkoop D1 (2-2)final
DINSDAG 23 APRIL 2024
Klein Zwitserland D4 DSHC D5 (0-4)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Groen-Geel D9 Leonidas D18 (0-8)scheduled
DSHC D5 Ring Pass Delft D5 (2-2)scheduled
Alphen D4 Klein Zwitserland D4 (1-0)scheduled
Leiden D7 Leiden D5 (0-4)final
HUDITO D5 Roomburg D7 (4-0)final
WOENSDAG 22 MEI 2024
Ring Pass Delft D5 Roomburg D7 (0-2)final