Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Djoeni van Graafeiland
Trainer/Coach Ruben Marang

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D5 Scoop Delft D2-O 21:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groen-Geel D5 9 23 7 2 0
2 Noordwijk D2-O 10 20 6 2 2
3 Alphen D3 10 18 6 0 4
4 Scoop Delft D2-O 10 17 5 2 3
5 HDS D3 10 15 5 0 5
6 Zoetermeer D3 11 14 4 2 5
7 Leiden-Leidse Studs D4 10 13 4 1 5
8 Groen-Geel D3 9 13 3 4 2
9 Roomburg D4 11 11 3 2 6
10 Alecto D4 11 10 3 1 7
11 Klein Zwitserland D3 10 10 3 1 6
12 Forescate D2-O 11 10 3 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Scoop Delft D2-O n.n.b uit
19 mrt HDS D3 n.n.b thuis
26 mrt Groen-Geel D3 n.n.b uit
2 apr Leidse Hockey Club Roomburg D4 n.n.b thuis
16 apr Klein Zwitserland D3 n.n.b uit
23 apr Noordwijk D2 n.n.b thuis
14 mei LOHC D4 n.n.b uit
21 mei Groen-Geel D5 n.n.b thuis
4 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 n.n.b uit
11 jun HC Alphen D3 n.n.b uit
18 jun MHC Forescate D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zoetermeer D3 HDS D3 (2-3)final
Forescate D2-O Alphen D3 (0-7)final
Alecto D4 Scoop Delft D2-O (3-3)scheduled
Groen-Geel D5 Groen-Geel D3 (1-1)scheduled
Noordwijk D2-O Klein Zwitserland D3 (1-0)scheduled
Leiden-Leidse Studs D4 Roomburg D4 (3-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Alphen D3 Noordwijk D2-O (2-0)final
Roomburg D4 Groen-Geel D5 (1-6)scheduled
HDS D3 Alecto D4 (0-8)scheduled
Klein Zwitserland D3 Leiden-Leidse Studs D4 (0-2)scheduled
Scoop Delft D2-O Forescate D2-O (3-2)scheduled
Groen-Geel D3 Zoetermeer D3 (1-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel D5 Klein Zwitserland D3 (3-1)scheduled
Zoetermeer D3 Roomburg D4 (1-1)final
Scoop Delft D2-O Alphen D3 (2-4)scheduled
Alecto D4 Groen-Geel D3 (1-4)scheduled
Forescate D2-O HDS D3 (3-1)final
Leiden-Leidse Studs D4 Noordwijk D2-O (1-3)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Groen-Geel D3 Forescate D2-O (2-2)scheduled
Roomburg D4 Alecto D4 (1-11)final
Noordwijk D2-O Groen-Geel D5 (1-1)scheduled
Alphen D3 Leiden-Leidse Studs D4 (3-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Zoetermeer D3 (1-2)final
HDS D3 Scoop Delft D2-O (2-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Scoop Delft D2-O Groen-Geel D3 (2-1)scheduled
HDS D3 Alphen D3 (1-2)scheduled
Alecto D4 Klein Zwitserland D3 (1-3)scheduled
Forescate D2-O Roomburg D4 (3-2)scheduled
Zoetermeer D3 Noordwijk D2-O (0-1)final
Groen-Geel D5 Leiden-Leidse Studs D4 (2-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Groen-Geel D3 HDS D3 (0-2)scheduled
Alphen D3 Groen-Geel D5 (0-2)scheduled
Noordwijk D2-O Alecto D4 (5-2)final
Roomburg D4 Scoop Delft D2-O (1-3)scheduled
Klein Zwitserland D3 Forescate D2-O (4-2)final
Leiden-Leidse Studs D4 Zoetermeer D3 (4-3)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Groen-Geel D3 Alphen D3 (3-1)scheduled
HDS D3 Roomburg D4 (2-3)final
Alecto D4 Leiden-Leidse Studs D4 (0-1)scheduled
Forescate D2-O Noordwijk D2-O (2-3)final
Zoetermeer D3 Groen-Geel D5 (1-2)scheduled
Scoop Delft D2-O Klein Zwitserland D3 (3-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Noordwijk D2-O Scoop Delft D2-O (2-2)scheduled
Alphen D3 Zoetermeer D3 (0-2)final
Klein Zwitserland D3 HDS D3 (2-1)scheduled
Groen-Geel D5 Alecto D4 (4-1)scheduled
Leiden-Leidse Studs D4 Forescate D2-O (2-1)scheduled
Roomburg D4 Groen-Geel D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
HDS D3 Noordwijk D2-O (3-0)scheduled
Forescate D2-O Groen-Geel D5 (0-3)scheduled
Groen-Geel D3 Klein Zwitserland D3 (1-1)scheduled
Alecto D4 Zoetermeer D3 (2-0)scheduled
Scoop Delft D2-O Leiden-Leidse Studs D4 (5-3)scheduled
Roomburg D4 Alphen D3 (2-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Alecto D4 Alphen D3 (1-3)scheduled
Zoetermeer D3 Forescate D2-O (3-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Roomburg D4 (1-2)final
Leiden-Leidse Studs D4 HDS D3 (0-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Scoop Delft D2-O Zoetermeer D3 (1-2)final
Roomburg D4 Noordwijk D2-O (1-4)scheduled
Forescate D2-O Alecto D4 (2-1)scheduled
HDS D3 Groen-Geel D5 (0-2)scheduled
Groen-Geel D3 Leiden-Leidse Studs D4 (3-0)scheduled