Wedstrijdschema


Overig
TTF - Reservering
10:00 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
TTF - Reservering
10:00 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
TTF - Reservering
10:45 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
TTF - Reservering
10:45 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes A
zaal-MA3 - Roomburg MA2
17:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MA3 - Rotterdam MA4
18:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MA5 - Klein Zwitserland MA4
17:55
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MA5 - Roomburg MA4
18:35
Uit
Meisjes B
zaal-MB2 - LOHC MB4
11:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MB2 - Cartouche MB3
12:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MB3 - Alkemade MB1
13:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MB3 - Noordwijk MB3
13:40
Uit
zaal-MB6 - Pijnacker MB5
15:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-MB6 - Voorhout MB3
16:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E
zaal-M6E10 - hdm ME13
13:55
Uit
zaal-M6E10 - Roomburg ME5
14:35
Uit
zaal-M6E8 - Alphen ME8
11:40
Uit
zaal-M6E8 - Forescate ME9
12:20
Uit
zaal-M6E9 - Klein Zwitserland ME17
13:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-M6E9 - Forescate ME6
14:20
Uit
zaal-M8E1 - Catwijck M8E1
13:40
Uit
zaal-M8E1 - Roomburg M8E1
14:20
Uit
zaal-M8E2 - hdm M8E5
13:40
Uit
zaal-M8E2 - Noordwijk M8E2
14:20
Uit
zaal-M8E3 - Alphen M8E3
09:40
Uit
zaal-M8E3 - Craeyenhout M8E4
10:20
Uit
zaal-M8E5 - LOHC M8E4
09:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-M8E5 - Alkemade M8E1
10:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens A
zaal-JA12 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA11
15:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-JA12 - Gouda JA11
16:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens B
zaal-JB1 - hdm JB1
11:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-JB1 - Victoria JB1
13:10
Uit
zaal-JB12 - Klein Zwitserland JB12
13:30
Uit
zaal-JB12 - Victoria JB12
14:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-JB2 - Noordwijk JB2
15:40
Uit
zaal-JB2 - Forescate JB2
16:20
Uit
zaal-JB3 - HGC JB4
11:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-JB3 - Forescate JB3
12:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens C
zaal-JC3 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC4
11:30
Uit
zaal-JC3 - Klein Zwitserland JC6
12:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens E
zaal-J6E4 - Forescate JE4
09:30
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-J6E4 - Cartouche JE8
10:50
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
zaal-J8E1 - hdm J8E3
12:10
Uit
zaal-J8E1 - Voorhout J8D1
12:50
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Forescate JE4 - Cartouche JE8
10:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Leiden M8E4 - Alkemade M8E1
10:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL HGC JB4 - Cartouche JB6
12:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Leiden MB4 - Cartouche MB3
12:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Klein Zwitserland JB12 - Victoria JB12
14:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Zoetermeer JA11 - Barendrecht JA11
16:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Voorhout MB3 - Pijnacker MB5
16:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Roomburg MA2 - Rotterdam MA4
18:10
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten