Dit schema loopt van 19-8-2022 t/m 4-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 20:00 Veldreservering 3 KNHB
14:00 - 20:00 Veldreservering 5 KNHB
16:45 - 18:00 MO12-1 Anouk Hoonhout
Kiki van der Klugt
1 - CD
17:00 - 17:30 JO12-1 4 - CD ASM
17:30 - 18:30 JO12-1 Seger Neijzen
Jan van 't Land
4 - AB
17:30 - 18:30 JO14-1 Thomas Vasiluta 1 - AB
17:30 - 18:00 MO14-1 4 - CD ASM
17:30 - 18:30 Veldreservering Carlos Fajardo 2 - AB Keepers
18:00 - 19:00 JO16-1 Timo Van Katwijk 2 - CD Wissel veld MB1
18:00 - 19:00 MO14-1 Yvette van den Hoek
Merel Hollands
Mette van de Water
1 - CD
18:00 - 18:30 MO14-2 4 - CD ASM
18:30 - 19:00 JO14-1 4 - CD ASM
18:30 - 19:00 JO18-1 4 - AB Crossfit
18:30 - 19:30 MO14-2 Mette van de Water
Merel Hollands
2 - AB
18:30 - 19:30 MO16-1 Sebastiaan Kees 1 - AB wissel veld JB1
19:00 - 19:30 JO16-1 4 - AB Crossfit
19:00 - 20:00 JO18-1 Timo Van Katwijk 1 - CD
19:00 - 20:00 MO18-2 Carlos Fajardo 4 - CD
19:30 - 20:00 MO16-1 4 - AB Crossfit
19:30 - 21:00 MO16-2 Sebastiaan Kees
Carlos Fajardo
2 - CD
19:30 - 20:30 MO18-1 Thomas Vasiluta 1 - AB
20:00 - 21:00 JO18-2 Myrthe van Bolhuis 4 - AB
20:00 - 21:30 Trimdames Maandag avond 2 - AB
20:00 - 22:00 Veldreservering Carlos Fajardo 1 - CD Keepers top
20:30 - 22:00 Dames Onder 25 1 Richard Reijchard 1 - AB
20:30 - 22:00 Trimheren 3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 MO12-2 Teun van 't Land 1 - AB
16:15 - 17:15 MO12-4 Eva Teske 2 - AB
16:15 - 17:15 MO12-5 Roosmarijn Leeuwe 2 - CD
16:30 - 17:30 MO12-3 André Westdorp 3 - AB
17:30 - 19:00 MO14-1 Yvette van den Hoek 3 - CD
17:30 - 19:00 MO14-2 Pascal Stumpers 2 - AB
17:30 - 18:30 MO14-3 2 - CD Training van Dames 1
17:30 - 19:00 MO16-1 Sebastiaan Kees 1 - AB
17:30 - 19:00 MO16-2 Carlos Fajardo 1 - CD
17:30 - 18:30 MO16-5 4 - AB Hockeywerkt
17:30 - 19:00 MO18-1 Thomas Vasiluta 3 - AB
18:30 - 20:00 JO14-2 Emma Thunnissen 2 - CD
18:30 - 19:30 MO16-4 4 - AB Hockeywerkt
19:00 - 20:30 Dames 1 Thomas Vasiluta 1
19:00 - 20:30 JO16-1 Koen Kersten
Robbert Nagtegaal
3 - CD
19:00 - 20:00 MO18-4 5 - AB Dames 3
19:15 - 20:15 MO14-4 Guinevere Huis
Olivia de Wolf
4 - CD
19:30 - 20:30 MO18-3 4 - AB Hockeywerkt
20:00 - 21:30 Dames 4 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 5 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 8 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Carlos Fajardo 3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Karen Maree
André Westdorp
1
21:00 - 22:30 Heren 30+ 2 4 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 14:45 JO8-1 Luuk Wassenaar
Marie-Claire Lintz
3 - AB
14:00 - 14:45 JO8-2 Eise Sitee 3 - AB
14:00 - 14:45 MO8-1 Hugo Baaten 3 - CD
14:00 - 14:45 MO8-2 Cees Rijneveen 3 - CD
15:00 - 16:00 JO9-1 3 - AB
15:00 - 16:00 JO9-2 3 - AB
15:00 - 16:00 MO9-1 3 - CD
15:00 - 16:00 MO9-2 3 - CD
16:00 - 17:00 JO10-1 4 - AB
16:00 - 17:00 JO10-2 4 - AB
16:00 - 17:00 MO10-1 4 - CD
16:00 - 17:00 MO10-2 3
16:00 - 17:00 MO10-3 3
16:15 - 17:30 JO12-1 Jan Jorn van 't Land 1 - AB
16:45 - 18:00 JO12-2 André Westdorp
Roosmarijn Leeuwe
1 - CD
17:00 - 19:00 Veldreservering 3 - CD Keepers breedte DCB
17:30 - 19:00 JO14-1 Thomas Vasiluta 3 - AB
17:30 - 19:00 JO18-1 Timo Van Katwijk 1 - AB
18:30 - 19:30 MO14-5 2 - AB Hockeywerkt
18:30 - 19:30 MO18-2 2 - CD Thomas, Tijdelijk
18:30 - 19:30 MO18-3 Paul Adèr 5
19:00 - 20:30 Augustinus D1/Alecto D2 1 - AB
19:00 - 20:00 JO18-2 Guus van Bolhuis 3 - AB
19:30 - 20:30 Dames Onder 25 2 4 - AB
19:30 - 20:30 Dames Onder 25 3 5
19:30 - 21:00 Heren 2 Thomas Vasiluta 1 - CD
19:30 - 20:30 MO16-3 2 - AB Hockeywerkt
19:30 - 20:30 Veldreservering Carlos Fajardo 4 - CD Keepers (senioren breedte)
20:30 - 21:00 Dames 30+ 2 4 - AB
20:30 - 22:00 Dames Onder 25 1 Paul Adèr 5
20:30 - 22:00 Heren 30+ 1 1 - AB Carlos
20:30 - 22:00 Heren 45+ 1 3 Hockeywerkt?
20:30 - 22:00 Heren 45+ 2 3 Hockeywerkt?
20:30 - 22:00 Heren 45+ 3 3 Hockeywerkt?
20:30 - 22:30 Trimdames Woensdag avond 2 - AB
21:00 - 22:00 Dames 30+ 2 1 - CD
21:00 - 21:30 Heren 2 4 - AB SC training
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MO12-2 Evy Vreeling
Teun van 't Land
1 - AB
16:30 - 17:30 MO12-1 Anouk Hoonhout
Kiki van der Klugt
1 - CD
16:30 - 17:30 MO12-4 Donna Klein
Roosmarijn Leeuwe
3 - AB
17:00 - 17:30 MO12-2 2 - CD ASM
17:00 - 18:00 MO16-5 Jan Beukering
Carlos Fajardo
4 - AB
17:30 - 19:00 JO16-1 Koen Kersten 1 - CD
17:30 - 19:00 JO18-1 Timo Van Katwijk 3 - CD
17:30 - 18:00 MO12-1 2 - CD ASM
17:30 - 19:00 MO14-1 Merel Hollands
Mette van de Water
Yvette van den Hoek
2 - AB
17:30 - 18:30 MO14-3 5 Hockeywerkt
17:30 - 19:00 MO16-1 Sebastiaan Kees 3 - AB
17:30 - 18:30 MO18-1 Thomas Vasiluta 1 - AB
17:45 - 19:15 JO14-2 Emma Thunnissen 4 - CD
18:00 - 19:00 MO16-2 Carlos Fajardo 2 - CD
18:00 - 18:30 MO16-5 Jan Beukering 4 - AB
18:30 - 19:30 MO14-4 5 hockeywerkt
18:30 - 19:00 MO18-1 4 - AB Crossfit
19:00 - 20:00 Dames 1 Derek Van Den Hoven 3
19:00 - 20:30 Heren 1 André Westdorp
Karen Maree
1
19:00 - 20:30 JO14-1 2 - AB Koen kersten
19:00 - 19:30 MO16-2 4 - AB Crossfit
19:15 - 20:30 Augustinus D2/Alecto D6 Paul Adèr 2 - CD
19:15 - 20:15 MO16-4 4 - CD Training van JA1
19:30 - 21:00 Augustinus H1/Alecto H4 4 - AB
19:30 - 20:30 MO18-4 5 hockeywerkt
20:00 - 21:30 Augustinus D1/Alecto D2 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 3 - AB
20:30 - 21:45 Augustinus D3/Alecto D7 2 - AB
20:30 - 21:45 Augustinus D4/Alecto D9 Paul Adèr 2 - CD
20:30 - 22:00 Augustinus H2/Alecto H5 5
20:30 - 22:00 Dames 1 Derek Van Den Hoven
Thomas Vasiluta
1
20:30 - 22:00 Heren 3 4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:15 JO8-1 Noa Laurens 2 - AB
15:30 - 16:15 JO8-2 Floor van Egmond 2 - AB
15:30 - 16:15 MO8-1 Sanne Dessing 2 - CD
15:30 - 16:15 MO8-2 Linde Ploegmakers 2 - CD
16:00 - 17:00 JO10-1 Thomas Vintges 3 - AB
16:00 - 17:00 JO10-2 3 - AB
16:00 - 17:00 JO9-1 André Westdorp 1 - CD
16:00 - 17:00 JO9-2 1 - CD
16:00 - 17:00 MO10-1 Sylvia Karres 3 - CD
16:00 - 17:00 MO9-1 André Westdorp 1 - AB
16:00 - 17:00 MO9-2 1 - AB
16:00 - 22:00 Veldreservering 5 Keepers breedte A/B/JJ
16:45 - 18:00 JO12-2 Martijn Wassenaar 2 - CD
17:00 - 18:00 MO10-2 André Westdorp 1
17:00 - 18:00 MO10-3 1
17:00 - 18:00 MO12-3 Indra van Rooij
Floor van Rijnswou
3 - AB
17:00 - 18:00 MO12-5 Fiene Prein 2 - AB
17:30 - 18:30 MO14-5 4 - CD
18:00 - 19:30 MO14-2 Evert Boxma 3 - AB
18:15 - 19:15 MO16-3 2 - AB H1
19:30 - 21:00 Heren 1 André Westdorp
Karen Maree
1
20:30 - 22:00 Heren 2 3 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 09:30 Benjamini's 2 - AB
08:00 - 09:30 Kabouters 2 - CD