Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Thomas Vasiluta
Manager Raymond Planjer
Trainer/Coach Derek Van Den Hoven

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Reigers D1 Alphen D1 12:45
Groen-Geel D1 Craeyenhout D1 12:45
Rijswijk D1 Westerpark D1 12:45
Zoetermeer D1 Forescate D1 12:45
Alecto D1 Haarlem D1 12:45
Qui Vive D1 Overbos D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen D1 3 7 2 1 0
2 Zoetermeer D1 3 7 2 1 0
3 Alecto D1 3 6 2 0 1
4 Overbos D1 3 6 2 0 1
5 Rijswijk D1 3 4 1 1 1
6 Westerpark D1 3 4 1 1 1
7 Groen-Geel D1 3 3 1 0 2
8 Reigers D1 3 3 1 0 2
9 Qui Vive D1 3 3 1 0 2
10 Forescate D1 3 3 1 0 2
11 Haarlem D1 3 3 1 0 2
12 Craeyenhout D1 3 2 0 2 1

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt H.C. Haarlem D1 12:45 thuis - Rabobank
9 okt BHC Overbos D1 12:45 uit
16 okt HC Alphen D1 12:45 thuis - Rabobank
30 okt Craeyenhout D1 n.n.b uit
6 nov AMHC Westerpark D1 n.n.b thuis
13 nov Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b uit
20 nov Groen-Geel D1 n.n.b thuis
27 nov MHC de Reigers D1 12:45 uit
5 mrt U.H.C.QUI VIVE D1 n.n.b uit
12 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b thuis
19 mrt MHC Forescate D1 n.n.b thuis
26 mrt H.C. Haarlem D1 n.n.b uit
2 apr BHC Overbos D1 n.n.b thuis
16 apr HC Alphen D1 n.n.b uit
23 apr Craeyenhout D1 n.n.b thuis
30 apr AMHC Westerpark D1 n.n.b uit
7 mei Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
14 mei Groen-Geel D1 n.n.b uit
21 mei MHC de Reigers D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 (2-2)final
Alphen D1 Westerpark D1 (3-3)final
Overbos D1 Rijswijk D1 (1-4)final
Haarlem D1 Groen-Geel D1 (1-4)scheduled
Forescate D1 Reigers D1 (1-0)final
Alecto D1 Qui Vive D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive D1 Forescate D1 (1-0)final
Reigers D1 Haarlem D1 (3-0)final
Groen-Geel D1 Overbos D1 (0-1)scheduled
Rijswijk D1 Alphen D1 (1-2)scheduled
Westerpark D1 Craeyenhout D1 (3-1)scheduled
Zoetermeer D1 Alecto D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 (1-1)scheduled
Alphen D1 Groen-Geel D1 (2-1)scheduled
Overbos D1 Reigers D1 (2-1)scheduled
Haarlem D1 Qui Vive D1 (2-1)final
Forescate D1 Alecto D1 (1-4)scheduled
Westerpark D1 Zoetermeer D1 (1-2)final

Hoofdsponsoren

Sponsoren