Wedstrijdschema


Meisjes A
MA1 - LOHC MA2
14:00 - 3
Thuis
Fluiten:Bart Zoutendijk en Joost Overdevest
MA2 - Cartouche MA2
14:45 - 2
Thuis
Fluiten:Chris de Smidt en Michel Aaldering
MA3 - HV Bleiswijk MA1
11:15
Uit
MA4 - HC Schiedam MA5
15:00
Uit
Meisjes B
MB1 - Forescate MB1
16:00 - 3
Thuis
Fluiten:Stefan Vugs
MB2 - Catwijck MB2
14:45
Uit
MB3 - OMHC MB4
14:20
Uit
MB4 - HDS MB4
15:45
Uit
MB5 - LOHC MB5
12:15 - 4
Thuis
Fluiten:Roos Peters en Robin Geelhoed
MB6 - Forescate MB6
10:45 - 1
Thuis
Fluiten:Jasmijn van Rooden en Lotte Nagel
Meisjes C
MC1 - Rijswijk MC2
12:00
Uit
MC2 - HC Schiedam MC3
12:30 - 1
Thuis
Fluiten:Jaimy Bremmer en Pieternel Ouwerkerk
MC3 - Forescate MC3
13:30
Uit
MC4 - Rijswijk MC3
16:30 - 2
Thuis
Fluiten:Roos van den Bergh en Merel Hollands
MC5 - Dordrecht MC4
13:25
Uit
MC6 - HV Westland MC5
14:20
Uit
MC7 - hdm MC10
10:30 - 3
Thuis
Fluiten:Marit Kist en Julie Hamilton
Meisjes D
MD1 - Barendrecht MD3
10:20
Uit
MD2 - Cartouche MD3
08:30
Uit
MD3 - Roomburg MD2
09:00 - 1
Thuis
Fluiten:Claire Murphy en Sophie Pijnappels
MD4 - LOHC MD7
14:00 - 4
Thuis
Fluiten:Femke Rutgers en Michelle Wieringa
MD5 - R.G.H.C. Tempo '34 MD3
11:00
Uit
MD6 - HV Bleiswijk MD3
13:15
Uit
MD7 - LOHC MD10
16:00 - 1
Thuis
Fluiten:Linn Blom en Savannah van Dusseldorp
Meisjes E
ME1 - Klein Zwitserland M8E3
09:45
Uit
ME2 - Klein Zwitserland M8E4
09:45 - 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME3 - HDS M8E4
09:00 - 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME4 - Ypenburg M8E4
08:30
Uit
ME5 - HC Schiedam M6E1
09:00
Uit
ME6 - HCRB M6E2
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME7 - Wateringse veld M6E1
08:45 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME8 - HDS M6E6
08:45 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ME9 - Roomburg M6E4
08:30
Uit
Meisjes F
MF1 - Rijswijk MF3
09:30
Uit
MF2 - HV Westland MF3
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens A
JA1 - AMHC Upward JA1
14:00
Uit
JA2 - Ypenburg JA2
11:15 - 2
Thuis
Fluiten:Monique Broekhuizen en Evert Kees
JA3 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA3
15:45 - 4
Thuis
Fluiten:Mark Pijnappels
Jongens B
JB1 - Rijswijk JB1
12:10 - 3
Thuis
Fluiten:Alf Moradi en Marije Noordhoek
JB2 - HCRB JB1
13:15
Uit
Jongens C
JC1 - Rapid JC1
12:45
Uit
JC2 - HV Westland JC2
14:15 - 1
Thuis
Fluiten:Mauro Mandas en Peter Cassaigne
Jongens D
JD1 - HGC JD2
12:10
Uit
JD2 - HDS JD1
13:00 - 2
Thuis
Fluiten:Daniƫl Bergkamp en Floris Hollands
JD3 - HC Schiedam JD2
14:45
Uit
Jongens E
JE1 - HC Schiedam J8E1
09:00
Uit
JE2 - HV Bleiswijk J8E1
10:30 - 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JE3 - Leonidas J6E1
08:45 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JE4 - Noordwijk J6E1
08:45 - 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JE5 - Victoria J6E2
09:00
Uit
Jongens F
JF1 - Cartouche JF3
09:00 - 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JF2 - Cartouche JF4
15:15
Uit
Overig
de Titanen - Den Bosch LG 1
14:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten