Augustinus D4/Alecto D9
Ondersteuning
Functie | Naam |
Trainer | Paul Adèr |
Aanvoerder | Helene Kenter |
Aankomende speelronde
Thuis | Uit | Aanvang |
Delfshaven D5 | Craeyenhout D5 | 20:30 |
Verslagen
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Leonidas D28 | 18 | 51 | 17 | 0 | 1 | 121 | 16 | 0 |
2 | Delfshaven D5 | 17 | 40 | 13 | 1 | 3 | 83 | 16 | 0 |
3 | Alecto-Augustinus D9 | 18 | 40 | 13 | 1 | 4 | 76 | 12 | 0 |
4 | Craeyenhout D5 | 16 | 38 | 13 | 2 | 1 | 65 | 13 | 3 |
5 | Groen-Geel D16 | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 42 | 26 | 0 |
6 | Leonidas D29 | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 62 | 40 | 0 |
7 | Klein Zwitserland D8 | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 28 | 43 | 0 |
8 | Groen-Geel D17 | 17 | 15 | 5 | 0 | 12 | 27 | 46 | 0 |
9 | Voorne D3 | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 28 | 0 |
10 | Groen-Geel D18 | 17 | 7 | 2 | 1 | 14 | 8 | 131 | 0 |
11 | Groen-Geel D15 | 13 | 4 | 1 | 1 | 11 | 9 | 81 | 0 |
12 | Roomburg D11 | 17 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 84 | 0 |
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
26 mei | R.H.V. Leonidas D28 | 17:45 | uit |
2 jun | HC Delfshaven D5 | 14:30 | thuis - Droomfabriek |
9 jun | R.H.V. Leonidas D29 | n.n.b | uit |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
Groen-Geel D18 | Leonidas D28 | (0-10)scheduled |
Groen-Geel D16 | Alecto-Augustinus D9 | (2-0)scheduled |
Roomburg D11 | Klein Zwitserland D8 | (0-10)scheduled |
Leonidas D29 | Delfshaven D5 | (1-2)scheduled |
DONDERDAG 14 SEPTEMBER 2023 | ||
Craeyenhout D5 | Klein Zwitserland D8 | (2-0)scheduled |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Leonidas D28 | Leonidas D29 | (7-1)final |
Delfshaven D5 | Groen-Geel D16 | (0-3)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Groen-Geel D17 | (3-0)scheduled |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Groen-Geel D16 | Leonidas D29 | (3-3)scheduled |
Groen-Geel D18 | Klein Zwitserland D8 | (1-6)scheduled |
Groen-Geel D17 | Delfshaven D5 | (0-3)scheduled |
Roomburg D11 | Alecto-Augustinus D9 | (0-4)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Delfshaven D5 | Roomburg D11 | (8-0)scheduled |
Leonidas D28 | Groen-Geel D16 | (3-1)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Craeyenhout D5 | (4-1)scheduled |
Leonidas D29 | Groen-Geel D17 | (5-1)scheduled |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Groen-Geel D18 | Alecto-Augustinus D9 | (0-8)scheduled |
Klein Zwitserland D8 | Leonidas D28 | (0-4)scheduled |
Groen-Geel D17 | Groen-Geel D16 | (3-2)scheduled |
Craeyenhout D5 | Delfshaven D5 | (4-1)scheduled |
Roomburg D11 | Leonidas D29 | (0-7)final |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Groen-Geel D16 | Roomburg D11 | (3-0)scheduled |
Delfshaven D5 | Groen-Geel D18 | (15-0)scheduled |
Leonidas D28 | Groen-Geel D17 | (5-2)scheduled |
Leonidas D29 | Craeyenhout D5 | (1-4)scheduled |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
Roomburg D11 | Groen-Geel D17 | (0-3)scheduled |
Groen-Geel D15 | Leonidas D28 | (0-10)scheduled |
Klein Zwitserland D8 | Alecto-Augustinus D9 | (0-4)scheduled |
Craeyenhout D5 | Groen-Geel D16 | (1-1)scheduled |
Groen-Geel D18 | Leonidas D29 | (0-13)scheduled |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Groen-Geel D17 | Craeyenhout D5 | (0-4)scheduled |
Delfshaven D5 | Klein Zwitserland D8 | (0-0)scheduled |
Leonidas D28 | Roomburg D11 | (10-0)final |
Alecto-Augustinus D9 | Groen-Geel D15 | (7-0)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Groen-Geel D15 | Delfshaven D5 | (0-12)scheduled |
Craeyenhout D5 | Roomburg D11 | (2-0)final |
Groen-Geel D18 | Groen-Geel D17 | (1-9)scheduled |
Klein Zwitserland D8 | Leonidas D29 | (1-1)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Leonidas D28 | (1-2)final |
DONDERDAG 16 NOVEMBER 2023 | ||
Groen-Geel D16 | Groen-Geel D18 | (8-0)scheduled |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Craeyenhout D5 | Leonidas D28 | (3-1)final |
Groen-Geel D16 | Klein Zwitserland D8 | (2-0)scheduled |
Roomburg D11 | Groen-Geel D18 | (0-1)final |
Leonidas D29 | Groen-Geel D15 | (5-1)scheduled |
Delfshaven D5 | Alecto-Augustinus D9 | (1-0)scheduled |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Groen-Geel D18 | Craeyenhout D5 | (0-12)final |
Groen-Geel D15 | Groen-Geel D16 | (0-8)scheduled |
Klein Zwitserland D8 | Groen-Geel D17 | (2-0)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Leonidas D29 | (1-1)final |
Leonidas D28 | Delfshaven D5 | (5-2)scheduled |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Groen-Geel D15 | Groen-Geel D17 | (0-2)scheduled |
Delfshaven D5 | Leonidas D29 | (2-0)final |
Klein Zwitserland D8 | Roomburg D11 | (4-0)scheduled |
Voorne D3 | Craeyenhout D5 | (1-5)final |
Leonidas D28 | Groen-Geel D18 | (16-1)final |
Alecto-Augustinus D9 | Groen-Geel D16 | (1-0)scheduled |
MAANDAG 4 MAART 2024 | ||
Groen-Geel D16 | Delfshaven D5 | (0-3)scheduled |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Roomburg D11 | Groen-Geel D15 | (0-6)final |
Leonidas D29 | Leonidas D28 | (1-10)final |
Klein Zwitserland D8 | Craeyenhout D5 | (0-5)scheduled |
Groen-Geel D18 | Voorne D3 | (1-1)scheduled |
MAANDAG 11 MAART 2024 | ||
Groen-Geel D17 | Alecto-Augustinus D9 | (1-3)scheduled |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Alecto-Augustinus D9 | Roomburg D11 | (4-0)final |
Klein Zwitserland D8 | Groen-Geel D18 | (1-0)scheduled |
Leonidas D29 | Groen-Geel D16 | (4-1)scheduled |
Groen-Geel D15 | Craeyenhout D5 | (0-9)scheduled |
Leonidas D28 | Voorne D3 | (5-0)final |
Delfshaven D5 | Groen-Geel D17 | (4-0)scheduled |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Groen-Geel D16 | Leonidas D28 | (1-4)scheduled |
Voorne D3 | Klein Zwitserland D8 | (3-0)final |
Groen-Geel D18 | Groen-Geel D15 | (2-0)scheduled |
Groen-Geel D17 | Leonidas D29 | (0-3)scheduled |
Craeyenhout D5 | Alecto-Augustinus D9 | (3-2)scheduled |
Roomburg D11 | Delfshaven D5 | (0-5)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Leonidas D29 | Roomburg D11 | (6-0)final |
Groen-Geel D15 | Voorne D3 | (1-1)scheduled |
Groen-Geel D16 | Groen-Geel D17 | (2-0)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Groen-Geel D18 | (13-0)final |
Leonidas D28 | Klein Zwitserland D8 | (5-1)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Roomburg D11 | Groen-Geel D16 | (0-2)scheduled |
Groen-Geel D18 | Delfshaven D5 | (1-10)scheduled |
Klein Zwitserland D8 | Groen-Geel D15 | (2-1)final |
DINSDAG 16 APRIL 2024 | ||
Groen-Geel D17 | Leonidas D28 | (2-3)scheduled |
DONDERDAG 18 APRIL 2024 | ||
Voorne D3 | Alecto-Augustinus D9 | (1-6)final |
Craeyenhout D5 | Leonidas D29 | (0-0)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Groen-Geel D17 | Roomburg D11 | (3-0)scheduled |
Alecto-Augustinus D9 | Klein Zwitserland D8 | (7-0)final |
Groen-Geel D16 | Craeyenhout D5 | (1-4)scheduled |
Delfshaven D5 | Voorne D3 | (7-1)final |
Leonidas D28 | Groen-Geel D15 | (15-0)scheduled |
Leonidas D29 | Groen-Geel D18 | (7-0)final |
ZONDAG 12 MEI 2024 | ||
Groen-Geel D18 | Groen-Geel D16 | (0-2)scheduled |
Craeyenhout D5 | Groen-Geel D17 | (6-1)final |
Groen-Geel D15 | Alecto-Augustinus D9 | (0-8)scheduled |
Voorne D3 | Leonidas D29 | (7-3)final |
Klein Zwitserland D8 | Delfshaven D5 | (1-8)scheduled |
Roomburg D11 | Leonidas D28 | (0-6)final |