Dames 4
Ondersteuning
Functie | Naam |
Trainer | Ruben Marang |
Aanvoerder | Djoeni van Graafeiland |
Aankomende speelronde
Thuis | Uit | Aanvang |
Rijswijk D2-O | Groen-Geel D5 | 19:30 |
Verslagen
Stand
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | Schiedam D5 | 19 | 57 | 19 | 0 | 0 | 109 | 5 | 0 |
2 | Ypenburg D2-O | 19 | 44 | 14 | 2 | 3 | 70 | 21 | 0 |
3 | Dopie D2-O | 19 | 39 | 12 | 3 | 4 | 59 | 29 | 0 |
4 | Rijswijk D2-O | 18 | 29 | 10 | 2 | 6 | 49 | 34 | 3 |
5 | Roomburg D5 | 19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 29 | 30 | 0 |
6 | Leonidas D8 | 19 | 25 | 6 | 7 | 6 | 28 | 39 | 0 |
7 | Leonidas D10 | 19 | 22 | 5 | 7 | 7 | 30 | 39 | 0 |
8 | Zoetermeer D4 | 19 | 19 | 6 | 1 | 12 | 25 | 49 | 0 |
9 | Scoop Delft D2-O | 19 | 19 | 5 | 4 | 10 | 20 | 54 | 0 |
10 | Alecto D4 | 19 | 15 | 4 | 3 | 12 | 22 | 54 | 0 |
11 | Groen-Geel D5 | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 19 | 60 | 0 |
12 | Groen-Geel D4 | 19 | 9 | 2 | 3 | 14 | 20 | 66 | 0 |
Wedstrijden
Datum | Tegenstander | Aanvang | Locatie |
26 mei | Groen-Geel D5 | 11:00 | thuis - Chalant ICT |
2 jun | Leidse Hockey Club Roomburg D5 | 11:00 | uit |
9 jun | Scoop Delft D2-O | 16:15 | thuis - Rabobank |
Uitslagen
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
Ypenburg D2-O | Roomburg D5 | (4-2)final |
Alecto D4 | Rijswijk D2-O | (0-3)scheduled |
Leonidas D8 | Zoetermeer D4 | (2-0)final |
Schiedam D5 | Dopie D2-O | (5-1)final |
Leonidas D10 | Scoop Delft D2-O | (4-0)final |
Groen-Geel D4 | Groen-Geel D5 | (3-1)scheduled |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
Scoop Delft D2-O | Ypenburg D2-O | (1-8)final |
Dopie D2-O | Alecto D4 | (1-2)final |
Rijswijk D2-O | Leonidas D10 | (3-2)final |
Roomburg D5 | Groen-Geel D4 | (2-1)final |
Zoetermeer D4 | Schiedam D5 | (0-3)final |
Groen-Geel D5 | Leonidas D8 | (1-2)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Schiedam D5 | Groen-Geel D5 | (9-0)scheduled |
Groen-Geel D4 | Scoop Delft D2-O | (1-1)scheduled |
Leonidas D8 | Roomburg D5 | (2-1)final |
Ypenburg D2-O | Rijswijk D2-O | (6-0)final |
Zoetermeer D4 | Dopie D2-O | (1-4)scheduled |
Leonidas D10 | Alecto D4 | (2-2)final |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Groen-Geel D5 | Zoetermeer D4 | (3-1)scheduled |
Dopie D2-O | Leonidas D10 | (4-1)final |
Rijswijk D2-O | Groen-Geel D4 | (6-2)final |
Roomburg D5 | Schiedam D5 | (0-3)final |
Alecto D4 | Ypenburg D2-O | (0-5)final |
Scoop Delft D2-O | Leonidas D8 | (2-1)final |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
Ypenburg D2-O | Leonidas D10 | (1-1)final |
Groen-Geel D5 | Dopie D2-O | (0-3)scheduled |
Schiedam D5 | Scoop Delft D2-O | (8-0)final |
Zoetermeer D4 | Roomburg D5 | (2-1)final |
Groen-Geel D4 | Alecto D4 | (1-2)final |
Leonidas D8 | Rijswijk D2-O | (2-2)scheduled |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Leonidas D10 | Groen-Geel D4 | (3-2)final |
Scoop Delft D2-O | Zoetermeer D4 | (2-1)final |
Dopie D2-O | Ypenburg D2-O | (1-0)final |
Rijswijk D2-O | Schiedam D5 | (0-2)scheduled |
Alecto D4 | Leonidas D8 | (3-3)final |
Roomburg D5 | Groen-Geel D5 | (5-0)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
Groen-Geel D4 | Ypenburg D2-O | (1-6)scheduled |
Roomburg D5 | Dopie D2-O | (1-1)scheduled |
Zoetermeer D4 | Rijswijk D2-O | (1-2)scheduled |
Leonidas D8 | Leonidas D10 | (1-1)final |
Groen-Geel D5 | Scoop Delft D2-O | (2-0)scheduled |
Schiedam D5 | Alecto D4 | (7-0)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Ypenburg D2-O | Leonidas D8 | (5-1)final |
Leonidas D10 | Schiedam D5 | (1-5)final |
Rijswijk D2-O | Groen-Geel D5 | (7-1)scheduled |
Alecto D4 | Zoetermeer D4 | (1-2)scheduled |
Scoop Delft D2-O | Roomburg D5 | (1-1)final |
Dopie D2-O | Groen-Geel D4 | (9-1)scheduled |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Schiedam D5 | Ypenburg D2-O | (7-0)final |
Scoop Delft D2-O | Dopie D2-O | (2-4)scheduled |
Leonidas D8 | Groen-Geel D4 | (3-0)scheduled |
Zoetermeer D4 | Leonidas D10 | (1-2)final |
Groen-Geel D5 | Alecto D4 | (2-1)scheduled |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Leonidas D10 | Groen-Geel D5 | (3-1)scheduled |
Rijswijk D2-O | Scoop Delft D2-O | (3-1)final |
Groen-Geel D4 | Schiedam D5 | (0-11)scheduled |
Alecto D4 | Roomburg D5 | (1-2)scheduled |
Ypenburg D2-O | Zoetermeer D4 | (6-0)final |
Leonidas D8 | Dopie D2-O | (2-2)scheduled |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Zoetermeer D4 | Groen-Geel D4 | (4-1)scheduled |
Dopie D2-O | Rijswijk D2-O | (4-3)final |
Roomburg D5 | Leonidas D10 | (5-2)final |
Groen-Geel D5 | Ypenburg D2-O | (1-2)scheduled |
Schiedam D5 | Leonidas D8 | (5-0)final |
Scoop Delft D2-O | Alecto D4 | (1-0)scheduled |
DONDERDAG 22 FEBRUARI 2024 | ||
Roomburg D5 | Rijswijk D2-O | (2-2)scheduled |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
Groen-Geel D5 | Groen-Geel D4 | (2-1)scheduled |
Roomburg D5 | Ypenburg D2-O | (1-0)final |
Zoetermeer D4 | Leonidas D8 | (5-1)final |
Rijswijk D2-O | Alecto D4 | (2-3)scheduled |
Dopie D2-O | Schiedam D5 | (1-3)final |
Scoop Delft D2-O | Leonidas D10 | (1-1)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Groen-Geel D4 | Roomburg D5 | (1-0)scheduled |
Leonidas D10 | Rijswijk D2-O | (0-1)final |
Alecto D4 | Dopie D2-O | (0-4)scheduled |
Schiedam D5 | Zoetermeer D4 | (5-0)final |
Leonidas D8 | Groen-Geel D5 | (1-1)scheduled |
Ypenburg D2-O | Scoop Delft D2-O | (6-0)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Roomburg D5 | Leonidas D8 | (0-0)final |
Scoop Delft D2-O | Groen-Geel D4 | (1-1)scheduled |
Rijswijk D2-O | Ypenburg D2-O | (1-3)scheduled |
Alecto D4 | Leonidas D10 | (1-1)final |
Dopie D2-O | Zoetermeer D4 | (4-1)final |
Groen-Geel D5 | Schiedam D5 | (0-8)scheduled |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Schiedam D5 | Roomburg D5 | (6-0)final |
Groen-Geel D4 | Rijswijk D2-O | (0-3)scheduled |
Ypenburg D2-O | Alecto D4 | (6-1)final |
Leonidas D10 | Dopie D2-O | (2-1)scheduled |
Zoetermeer D4 | Groen-Geel D5 | (3-2)scheduled |
Leonidas D8 | Scoop Delft D2-O | (2-1)final |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Dopie D2-O | Groen-Geel D5 | (6-0)scheduled |
Leonidas D10 | Ypenburg D2-O | (0-2)final |
Scoop Delft D2-O | Schiedam D5 | (0-7)final |
Rijswijk D2-O | Leonidas D8 | (3-0)scheduled |
Alecto D4 | Groen-Geel D4 | (3-0)scheduled |
Roomburg D5 | Zoetermeer D4 | (1-1)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
Zoetermeer D4 | Scoop Delft D2-O | (0-2)final |
Ypenburg D2-O | Dopie D2-O | (3-3)final |
Schiedam D5 | Rijswijk D2-O | (5-2)final |
Groen-Geel D5 | Roomburg D5 | (0-2)scheduled |
Leonidas D8 | Alecto D4 | (4-1)final |
Groen-Geel D4 | Leonidas D10 | (3-3)scheduled |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Rijswijk D2-O | Zoetermeer D4 | (6-0)final |
Dopie D2-O | Roomburg D5 | (2-1)final |
Ypenburg D2-O | Groen-Geel D4 | (2-0)scheduled |
Alecto D4 | Schiedam D5 | (0-6)final |
Leonidas D10 | Leonidas D8 | (1-1)final |
Scoop Delft D2-O | Groen-Geel D5 | (3-2)final |
ZONDAG 12 MEI 2024 | ||
Roomburg D5 | Scoop Delft D2-O | (2-1)final |
Leonidas D8 | Ypenburg D2-O | (0-5)final |
Schiedam D5 | Leonidas D10 | (4-0)final |
Zoetermeer D4 | Alecto D4 | (2-1)final |
Groen-Geel D4 | Dopie D2-O | (1-4)scheduled |