Home
|
Contact
|
Zoek
Tophockey
Senioren
Junioren
Jongste jeugd
Studentenhockey
LG hockey
Trimhockey
Zaalhockey
Nieuws
|
Trainingsschema
|
Teams
|
Wedstrijdschema
|
Verslagen
Home
Over Alecto
Historie
Route/Contact
Velden & Accommodatie
Eregalerij
Gele Jassen
Clubreglementen
Vacatures
Vertrouwenspersoon
Medische Begeleiding
Vragen en Antwoorden
Bestuurstafel
Ouvertures
Schema's
Wedstrijdschema
Trainingsschema
Ballenmeisjes
Schema Gele Jassen
Schema Ontvangstouder
Bardienst/Elftallen van Dienst
Agenda
Commissies
Overzicht Commissies
Jeugdbestuur
Vrijwilliger Clubhuis Commissie
PR Commissie
Activiteiten Commissie
Wedstrijdsecretariaat
Sport en Respect
Arbitrage
Alecto Arbitrage Regels
Scheidsrechterscursussen
Spelregels
Bondsscheidsrechters
De Zilveren Fluit
CS+ - opleiding
Keeperscorner
Keepersclub 'Keep Quiet'
Keepersmaterialen'
Keeperstrainingen & Clinics
Regels & Tips
Daan Ottervanger Trofee
Sponsoring
Overzicht sponsoren
Businessclub
Merchandising
Reclameborden
Veldadoptie
Advertentie Tarieven
Shirtsponsoring
Lid worden
Aanmelden
Inschrijvingsformulier
Contributies & Verzekeringen
Opzeggen
Vrienden van Alecto
Leden
Verslagen
Toernooien
PAN Toernooi
RABO Familietoernooi
C Toernooi
Snert Toernooi
Fotohoek
Gevonden / Verloren
Links
Inloggen LISATeam
Social Media
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
vrijdag 3 mei 2024 02:43
Hoofdschema
Hoofdschema 2e seizoen helft
Dit schema loopt van 11-3-2024 t/m 30-6-2024
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
19:00 - 20:00
Heren Onder 25 1
4 - CD
20:30 - 22:00
Dames Onder 25 1
Richard Reijchard
1 - AB
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
19:00 - 20:30
Dames 1
1
20:00 - 21:30
Dames 4
Ruben Marang
2 - CD
20:30 - 22:00
Alecto D2
Timo Van Katwijk
3 - CD
20:30 - 22:00
Dames 5
3 - AB
20:30 - 22:00
Dames Onder 25 2
Pim de Zee
2 - AB
20:30 - 22:30
Heren 1
1
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
19:00 - 20:30
Heren Onder 25 1
Guus van Bolhuis
3 - CD
19:30 - 20:30
Dames Onder 25 3
Paul Adèr
5
19:30 - 21:00
Heren 2
Carlos Fajardo
1 - CD
20:30 - 22:00
Dames 30+ 1
Thomas Vasiluta
1 - AB
20:30 - 22:00
Dames Onder 25 1
Paul Adèr
5
20:45 - 22:15
Heren 45+ 1
3
20:45 - 22:15
Heren 45+ 2
3
20:45 - 22:15
Heren 45+ 3
3
21:00 - 22:30
Heren 30+ 1
Carlos Fajardo
1 - CD
21:00 - 22:30
Heren 45+ 4
Pim de Zee
2 - CD
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
19:00 - 20:30
Augustinus D2/Alecto D6
Paul Adèr
2 - AB
19:00 - 20:30
Augustinus D5/Alecto D8
4 - CD
19:00 - 20:30
Heren 1
1
20:00 - 21:30
Alecto D2
Timo Van Katwijk
3 - AB
20:30 - 22:00
Augustinus D1/Alecto D3
3 - CD
20:30 - 22:00
Augustinus D3/Alecto D7
2 - AB
20:30 - 22:00
Augustinus D4/Alecto D9
Paul Adèr
2 - CD
20:30 - 22:00
Augustinus H2/Alecto H5
5
20:30 - 22:30
Dames 1
1
20:30 - 22:00
Heren 3
Robbert Nagtegaal
4 - AB
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
16:30 - 18:00
K-training
Trainingsgroep
5 - AB
1630-1715 MO9-1/2/3, JO9-2 1715-1800 MO10-1/2, JO10-1, JO9-1
18:00 - 19:00
K-training
Trainingsgroep
1 - CD
18:00 - 19:00
K-training
Trainingsgroep
5
18:00 - 19:30
Dames 1
1 - AB
Hoofdsponsor
Subsponsoren
Sponsoren
Tweets by @LSC_Alecto