Agenda

JANUARI 
zo 28   oefenwedstrijd Dames 1 - Cartouche D1        
  12:45 - 14:15  Maxlead (Veld 3)
 

FEBRUARI 
do 1   evaluatiegesprekken 2ejaars e        
  19:00 - 22:00  Multi Functionele ruimte 2
 
zo 4   Oefenwedstrijd Dames 1 - Rood Wit D1        
  12:45 - 14:15  Maxlead (Veld 3)
 
vr 9   Oefenwedstrijd Dames 1 - Victoria D1        
  19:00 - 20:45  Maxlead (Veld 3)
 
vr 16   Oefenwedstrijd Dames 1 - HIC D1        
  20:00 - 21:30  Maxlead (Veld 3)
 
zo 18   Oefenwedstrijd Dames 1 - Gooische D1        
  12:45 - 14:15  Maxlead (Veld 3)
 

MAART 
za 10   C & D Feest        
  19:30 - 23:30  Clubhuis
 
zo 18   T-Dansant, huldiging zaalkampioenen        
  16:00 - 22:00  Clubhuis
 

APRIL 
za 21   Mini Paasontbijt        
  18:00 - 23:00  Clubhuis
 
zo 22   T-Dansant        
  16:00 - 22:00  Clubhuis
 

MEI 
zo 20   PAN toernooi, versie 2018        
  12:00 - 17:30  Clubhuis,Maxlead (Veld 3),Praxis (Veld 4),Rabobank veld (# 1),Zetacom (# 2)
PAN toernooi. Alle velden in gebruik: Rabo, ZetaCom, Maxlead en Praxis
 

JUNI 
wo 13   School-hockey-toernooi        
  18:00 - 23:00  Annetje Spies veld (veld 5),Maxlead (Veld 3),Praxis (Veld 4),Rabobank veld (# 1),Zetacom (# 2)
 
zo 17   Kampioensfeest        
  15:45 - 22:00  Clubhuis
 
vr 22 - zo 24   Mini kamp - 2e jaars E        
  Elders

 
vr 22 - zo 24   Augustinus Toernooi        
  10:00 - 18:00  ,Annetje Spies veld (veld 5),Bestuurskamer,Clubhuis,Maxlead (Veld 3),Multi Functionele ruimte 1,Multi Functionele ruimte 2,Praxis (Veld 4),Rabobank veld (# 1),Zetacom (# 2)
Het hele complex is afgehuurd door Augustinus, geen ruimte voor andere activiteiten.
 
vr 29 - zo 1 jul   Keeperskamp 2018        
  16:00 - 11:00  Clubhuis,Annetje Spies veld (veld 5),Maxlead (Veld 3),Praxis (Veld 4)
 

JULI 
vr 6 - zo 8   C-D toernooi        
  14:00 - 17:00  Annetje Spies veld (veld 5),Clubhuis,Maxlead (Veld 3),Multi Functionele ruimte 1,Multi Functionele ruimte 2,Praxis (Veld 4),Rabobank veld (# 1),Zetacom (# 2)
 

Hoofdsponsor

Subsponsoren

Sponsoren