Wedstrijdschema


zon 25 mrt - zon 8 apr - zon 15 apr - zon 22 apr - zon 13 mei - zon 27 mei - zon 3 jun - zon 10 jun


laat schema zien voor  


27 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 40832  ZAAL Hisalis MF2 - Alphen MF1  10:10  10:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 44555  ZAAL Wateringse veld M8E3 - Kieviten M8E3  14:10  14:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 41540  ZAAL Forescate JE5 - hdm JE8  12:10  12:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 42997  ZAAL Wateringse veld ME10 - Kieviten ME8  14:10  14:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 42012  ZAAL Wateringse veld ME11 - Schiedam ME12  12:10  12:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 41279  ZAAL Craeyenhout MF5 - HDS MF4  10:10  10:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 46510  ZAAL Westland MC3 - hdm MC4  16:10  16:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
ZAALBLOK 51267  ZAAL hdm MA2 - HDS MA1  18:10  18:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 34978  ZAAL Leiden D1 - Schiedam D1  17:30  17:30 Zoetermeer sporthal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
ZAALBLOK 34982  ZAAL Leiden D1 - Zoetermeer D1  20:50  20:50 Zoetermeer sporthal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
ZAALBLOK 34998  ZAAL Ring Pass Delft D1 - Cartouche D1  20:00  20:00 Zoetermeer sporthal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
ZAALBLOK 34986  ZAAL Zoetermeer D1 - Schiedam D1  19:10  19:10 Zoetermeer sporthal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
ZAALBLOK 48267  ZAAL HGC JB1 - Rijswijk JB1  16:10  16:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
ZAALBLOK 51397  ZAAL Klein Zwitserland MA5 - Catwijck MA4  18:10  18:10 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2

27 januari | Zaalhockey senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal-D01 34992  V.M.H.C. CARTOUCHE D1  17:50  18:20 Zoetermeer sporthal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
Zaal-D01 34996  Ring Pass Delft D1  21:10  21:40 Zoetermeer sporthal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
 
Zaal-H1 35231  Rijswijksche Hockey Club H1  19:30  20:00 Zoetermeer sporthal  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Zaal-H1 35225  VMHC Pollux H1  17:50  18:20 Zoetermeer sporthal  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1

27 januari | Zaalhockey Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal-MA12 51786  R.H.V. Leonidas MA11 45   17:35  18:50 Leonidas hal  
Leonidas hal
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal-MA12 51132  HV Victoria MA12 45   16:55  18:10 Leonidas hal  
Let op: Uittenue mee!   
Leonidas hal
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal-MA2 51526  hdm MA2  17:00  17:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Zaal-MA2 51670  HDS MA1  18:20  18:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Zaal-MA4 52296  HDS MA4 30   17:10  18:10 Kieviten hal De  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Zaal-MA4 52297  De Kieviten MA3 30   16:30  17:30 Kieviten hal De  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
Zaal-MA5 51169  Catwijck MA4  18:20  18:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-MA5 51582  Klein Zwitserland MA5  17:00  17:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-MB4 50200  MHC Forescate MB4  13:40  14:10 Cartouche Dome  
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Zaal-MB4 49280  V.M.H.C. CARTOUCHE MB6  13:00  13:30 Cartouche Dome  
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
Zaal-MC2 47479  hdm MC4  15:00  15:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-MC2 47793  HV Westland MC3  16:20  16:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-MC4 46685  V.M.H.C. CARTOUCHE MC8  12:20  12:50 Cartouche Dome  
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Zaal-MC4 46848  LOHC MC8  11:40  12:10 Cartouche Dome  
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
 
Zaal-JB1 48335  Rijswijksche Hockey Club JB1  16:20  16:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Zaal-JB1 48739  HGC JB1  15:00  15:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1

27 januari | Zaalhockey jj

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Zaal-ME01 44469  MHC Forescate M8E1 20   14:10  15:00 Ridderhof/ Poelgeesthal, De  
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Zaal-ME01 44410  LOHC M8E1 20   14:50  15:40 Ridderhof/ Poelgeesthal, De  
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Zaal-ME02 44320  Catwijck M8E2 25   13:15  14:10 Geest, Sporthal De  
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Zaal-ME02 44387  LOHC M8E4 25   13:55  14:50 Geest, Sporthal De  
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Zaal-ME04 44613  De Kieviten M8E3  14:20  14:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-ME04 44581  Wateringse veld M8E3  13:00  13:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-ME05 44327  Craeyenhout M8E3  13:40  14:10 Zoetermeer sporthal  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Zaal-ME05 44343  Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E7  13:00  13:30 Zoetermeer sporthal  
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Zaal-ME07 42339  Ring Pass Delft ME8 25   09:15  10:10 Hil, Sporthal De  
Hil, Sporthal De
Verbreepark 25
2731BR BENTHUIZEN
hal: Veld 1
Zaal-ME07 42292  Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME13 25   08:35  09:30 Hil, Sporthal De  
Hil, Sporthal De
Verbreepark 25
2731BR BENTHUIZEN
hal: Veld 1
Zaal-ME08 42368  HCRB ME4 35   15:15  16:20 Meerkoet, Sporthal de  
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
Zaal-ME08 42333  Goudse MHC ME6 35   14:35  15:40 Meerkoet, Sporthal de  
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
Zaal-ME09 42294  HC Ypenburg ME7 25   11:35  12:30 Leidschenveen, Sporthal  
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Zaal-ME09 42338  Craeyenhout ME7 25   12:15  13:10 Leidschenveen, Sporthal  
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Zaal-ME10 42993  Leidse Hockey Club Roomburg ME5 25   09:15  10:10 Geest, Sporthal De  
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Zaal-ME10 42952  LOHC ME12 25   08:35  09:30 Geest, Sporthal De  
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
Zaal-ME11 43082  Wateringse veld ME10  14:20  14:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Zaal-ME11 43052  De Kieviten ME8  13:00  13:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Zaal-ME12 43290  Klein Zwitserland ME14 30   11:40  12:40 HDM Sportcentrum  
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Zaal-ME12 43340  hdm ME13 30   11:00  12:00 HDM Sportcentrum  
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Zaal-ME13 42019  Wateringse veld ME11  11:00  11:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-ME13 42008  HC Schiedam ME12  12:20  12:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-MF2 40697  H.C. HISALIS MF2  10:20  10:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Zaal-MF2 41298  HC Alphen MF1  09:00  09:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Zaal-MF3 41203  Craeyenhout MF5  10:20  10:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-MF3 41009  HDS MF4  09:00  09:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
Zaal-MF4 40914  HCRB MF1  15:40  16:10 Schelft, Sporthal De  
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Zaal-MF4 40820  Noordwijk MF5  16:20  16:50 Schelft, Sporthal De  
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
 
Zaal-JE2 43558  Klein Zwitserland J8E3  12:20  12:50 Transvaal Sporthal  
Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Zaal-JE2 43537  LOHC J8E2  11:40  12:10 Transvaal Sporthal  
Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Zaal-JE4 41528  MHC Forescate JE5  11:00  11:30 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Zaal-JE4 41551  hdm JE8  12:20  12:50 Alectohal  
   *** Zaalleiding : ALECTO ***  
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Zaal-JF1 40636  MHC Forescate JF2  09:40  10:10 Schelft, Sporthal De  
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Zaal-JF1 40492  Noordwijk JF1  10:20  10:50 Schelft, Sporthal De  
Schelft, Sporthal De
Maandagsewetering 202
2211WV NOORDWIJKERHOUT
hal: veld 1
Zaal-JF2 40629  Noordwijk JF2  13:10  13:40 Meerhorst, Sporthal De  
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Zaal-JF2 40573  Leidse Hockey Club Roomburg JF4  13:50  14:20 Meerhorst, Sporthal De  
Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
Zaal-JF3 40447  Ring Pass Delft JF2  10:20  10:50 RingPass hal  
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
Zaal-JF3 40662  MHC Forescate JF4  09:40  10:10 RingPass hal  
RingPass hal
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3


Hoofdsponsor

Subsponsoren

Sponsoren