Heren 30+ 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bart Jan Westerduin

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Klein Zwitserland H30-7 Nieuwkoop H30-1 0:00
Barendrecht H30-1 Alecto H30-2 0:00
Evergreen H30-1 Voorne H30-1 0:00
Rotterdam H30-5 Schoonhoven H30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht H30-1 9 24 8 0 1
2 Nieuwkoop H30-1 8 21 7 0 1
3 Voorne H30-1 9 19 6 1 2
4 Schoonhoven H30-1 8 13 4 1 3
5 Klein Zwitserland H30-7 8 6 2 0 6
6 Rotterdam H30-5 7 1 0 1 6
7 Alecto H30-2 9 1 0 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Hockeyclub Barendrecht H30-1 n.n.b uit
19 mrt MHV Evergreen H30-1 n.n.b thuis
26 mrt Hockey Club Rotterdam H30-5 n.n.b uit
2 apr Schoonhovense MHC H30-1 n.n.b thuis
16 apr HC Voorne H30-1 n.n.b thuis
23 apr HC Nieuwkoop H30-1 n.n.b uit
14 mei Klein Zwitserland H30-7 n.n.b uit
21 mei Hockeyclub Barendrecht H30-1 n.n.b thuis
4 jun MHV Evergreen H30-1 n.n.b uit
11 jun Hockey Club Rotterdam H30-5 n.n.b thuis
18 jun Schoonhovense MHC H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Klein Zwitserland H30-7 Schoonhoven H30-1 (3-5)final
Barendrecht H30-1 Rotterdam H30-5 (7-0)scheduled
Alecto H30-2 Voorne H30-1 (3-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Voorne H30-1 Klein Zwitserland H30-7 (2-1)final
Nieuwkoop H30-1 Alecto H30-2 (8-0)final
Schoonhoven H30-1 Barendrecht H30-1 (2-6)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Klein Zwitserland H30-7 Alecto H30-2 (4-0)final
Barendrecht H30-1 Voorne H30-1 (10-2)scheduled
Rotterdam H30-5 Nieuwkoop H30-1 (1-5)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Nieuwkoop H30-1 Klein Zwitserland H30-7 (9-0)final
Schoonhoven H30-1 Rotterdam H30-5 (11-2)scheduled
Alecto H30-2 Barendrecht H30-1 (1-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rotterdam H30-5 Voorne H30-1 (3-5)final
Barendrecht H30-1 Klein Zwitserland H30-7 (11-0)final
Schoonhoven H30-1 Nieuwkoop H30-1 (1-5)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Voorne H30-1 Schoonhoven H30-1 (5-5)scheduled
Barendrecht H30-1 Nieuwkoop H30-1 (3-1)final
Alecto H30-2 Rotterdam H30-5 (2-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Schoonhoven H30-1 Alecto H30-2 (3-0)scheduled
Nieuwkoop H30-1 Voorne H30-1 (7-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Rotterdam H30-5 Barendrecht H30-1 (0-1)scheduled
Voorne H30-1 Alecto H30-2 (4-1)final
Schoonhoven H30-1 Klein Zwitserland H30-7 (7-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Barendrecht H30-1 Schoonhoven H30-1 (7-2)scheduled
Alecto H30-2 Nieuwkoop H30-1 (0-7)scheduled
Klein Zwitserland H30-7 Voorne H30-1 (0-3)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Nieuwkoop H30-1 Rotterdam H30-5 (5-0)final
Voorne H30-1 Barendrecht H30-1 (6-5)final
Alecto H30-2 Klein Zwitserland H30-7 (0-1)scheduled