Heren 30+ 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Onno de Boer
Aanvoerder Nick Moraal

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate H30-1 Klein Zwitserland H30-5 9:30
Kieviten H30-2 Alecto H30-1 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden H30-2 10 21 6 3 1
2 Cartouche H30-3 10 20 6 2 2
3 Forescate H30-1 9 16 4 4 1
4 Alecto H30-1 9 16 4 4 1
5 Alphen H30-1 10 12 4 0 6
6 Klein Zwitserland H30-5 9 12 3 3 3
7 Roomburg H30-2 10 4 1 1 8
8 Kieviten H30-2 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 dec De Kieviten H30-2 11:00 uit
12 mrt Klein Zwitserland H30-5 n.n.b thuis
19 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE H30-3 n.n.b uit
26 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H30-2 n.n.b thuis
2 apr HC Alphen H30-1 n.n.b uit
16 apr MHC Forescate H30-1 n.n.b uit
23 apr De Kieviten H30-2 n.n.b thuis
14 mei LOHC H30-2 n.n.b thuis
21 mei Klein Zwitserland H30-5 n.n.b uit
4 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H30-3 n.n.b thuis
11 jun Leidse Hockey Club Roomburg H30-2 n.n.b uit
18 jun HC Alphen H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Forescate H30-1 Alecto H30-1 (4-1)final
Kieviten H30-2 Leiden H30-2 (1-4)final
Alphen H30-1 Klein Zwitserland H30-5 (2-1)scheduled
Roomburg H30-2 Cartouche H30-3 (2-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leiden H30-2 Roomburg H30-2 (3-0)scheduled
Cartouche H30-3 Alphen H30-1 (3-1)scheduled
Alecto H30-1 Kieviten H30-2 (3-1)scheduled
Klein Zwitserland H30-5 Forescate H30-1 (4-4)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Forescate H30-1 Cartouche H30-3 (2-2)final
Alphen H30-1 Roomburg H30-2 (3-2)final
Kieviten H30-2 Klein Zwitserland H30-5 (3-3)final
Alecto H30-1 Leiden H30-2 (1-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Roomburg H30-2 Forescate H30-1 (2-4)final
Leiden H30-2 Alphen H30-1 (1-2)scheduled
Klein Zwitserland H30-5 Alecto H30-1 (1-1)final
Cartouche H30-3 Kieviten H30-2 (5-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Alecto H30-1 Cartouche H30-3 (1-0)scheduled
Forescate H30-1 Alphen H30-1 (4-1)final
Kieviten H30-2 Roomburg H30-2 (3-2)final
Klein Zwitserland H30-5 Leiden H30-2 (0-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Forescate H30-1 Leiden H30-2 (1-3)final
Cartouche H30-3 Klein Zwitserland H30-5 (1-0)final
Roomburg H30-2 Alecto H30-1 (2-4)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Alphen H30-1 Kieviten H30-2 (6-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Klein Zwitserland H30-5 Roomburg H30-2 (7-1)final
Leiden H30-2 Cartouche H30-3 (3-1)scheduled
Alecto H30-1 Alphen H30-1 (2-1)final
Kieviten H30-2 Forescate H30-1 (1-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Cartouche H30-3 Roomburg H30-2 (5-0)final
Leiden H30-2 Kieviten H30-2 (2-1)final
Alecto H30-1 Forescate H30-1 (2-2)final
Klein Zwitserland H30-5 Alphen H30-1 (6-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Roomburg H30-2 Leiden H30-2 (2-2)final
Alphen H30-1 Cartouche H30-3 (2-3)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leiden H30-2 Alecto H30-1 (1-1)scheduled
Klein Zwitserland H30-5 Kieviten H30-2 (4-1)final
Cartouche H30-3 Forescate H30-1 (3-3)final
Roomburg H30-2 Alphen H30-1 (3-0)scheduled