Dames 8
Stand
Pos. |
Team |
# |
Punten |
W |
G |
V |
+ |
- |
Straf |
1 |
Leiden D10 |
20 |
51 |
17 |
0 |
3 |
73 |
15 |
0 |
2 |
Leonidas D28 |
20 |
47 |
15 |
2 |
3 |
79 |
23 |
0 |
3 |
HUDITO D7 |
20 |
42 |
14 |
0 |
6 |
81 |
38 |
0 |
4 |
Klein Zwitserland D6 |
20 |
38 |
11 |
5 |
4 |
49 |
28 |
0 |
5 |
Groen-Geel D10 |
20 |
35 |
11 |
2 |
7 |
42 |
27 |
0 |
6 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
20 |
27 |
9 |
0 |
11 |
51 |
65 |
0 |
7 |
Alecto-Augustinus D8 |
20 |
23 |
6 |
5 |
9 |
39 |
58 |
0 |
8 |
Craeyenhout D4 |
20 |
17 |
4 |
5 |
11 |
18 |
50 |
0 |
9 |
Groen-Geel D14 |
20 |
16 |
5 |
1 |
14 |
17 |
62 |
0 |
10 |
Roomburg D8 |
20 |
15 |
4 |
3 |
13 |
37 |
58 |
0 |
11 |
Leonidas D26 |
20 |
7 |
2 |
1 |
17 |
21 |
83 |
0 |
Uitslagen
Thuis |
Uit |
Uitslag |
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
Leiden D10 |
(2-1)scheduled |
Leonidas D26 |
Leonidas D28 |
(0-5)final |
Alecto-Augustinus D8 |
Groen-Geel D14 |
(2-1)scheduled |
Craeyenhout D4 |
Klein Zwitserland D6 |
(1-3)scheduled |
Groen-Geel D10 |
HUDITO D7 |
(3-0)final |
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022 |
Leonidas D28 |
Groen-Geel D10 |
(2-1)scheduled |
Leiden D10 |
Roomburg D8 |
(2-0)scheduled |
HUDITO D7 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(10-1)final |
Klein Zwitserland D6 |
Alecto-Augustinus D8 |
(1-1)scheduled |
Groen-Geel D14 |
Leonidas D26 |
(0-1)final |
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022 |
Leonidas D26 |
Klein Zwitserland D6 |
(2-3)final |
Alecto-Augustinus D8 |
Craeyenhout D4 |
(3-0)scheduled |
Berkel-Rodenrijs D4 |
Leonidas D28 |
(0-9)scheduled |
Roomburg D8 |
HUDITO D7 |
(2-3)final |
Groen-Geel D10 |
Groen-Geel D14 |
(2-0)scheduled |
ZONDAG 2 OKTOBER 2022 |
Craeyenhout D4 |
Leonidas D26 |
(3-1)scheduled |
HUDITO D7 |
Leiden D10 |
(2-4)scheduled |
Leonidas D28 |
Roomburg D8 |
(4-0)final |
Klein Zwitserland D6 |
Groen-Geel D10 |
(4-0)final |
Groen-Geel D14 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(1-0)scheduled |
ZONDAG 9 OKTOBER 2022 |
Leiden D10 |
Leonidas D28 |
(1-0)final |
Leonidas D26 |
Alecto-Augustinus D8 |
(1-5)final |
Roomburg D8 |
Groen-Geel D14 |
(2-3)final |
Berkel-Rodenrijs D4 |
Klein Zwitserland D6 |
(1-3)scheduled |
Groen-Geel D10 |
Craeyenhout D4 |
(2-0)scheduled |
ZONDAG 16 OKTOBER 2022 |
Craeyenhout D4 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(3-2)scheduled |
Alecto-Augustinus D8 |
Groen-Geel D10 |
(1-3)scheduled |
Klein Zwitserland D6 |
Roomburg D8 |
(1-2)scheduled |
Leonidas D28 |
HUDITO D7 |
(1-6)final |
ZONDAG 23 OKTOBER 2022 |
Groen-Geel D14 |
Leiden D10 |
(1-4)final |
ZONDAG 30 OKTOBER 2022 |
Roomburg D8 |
Craeyenhout D4 |
(2-2)final |
Groen-Geel D10 |
Leonidas D26 |
(4-0)final |
Leiden D10 |
Klein Zwitserland D6 |
(2-1)scheduled |
HUDITO D7 |
Groen-Geel D14 |
(0-1)final |
Berkel-Rodenrijs D4 |
Alecto-Augustinus D8 |
(5-3)scheduled |
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022 |
Klein Zwitserland D6 |
HUDITO D7 |
(2-1)final |
Alecto-Augustinus D8 |
Roomburg D8 |
(4-4)final |
Groen-Geel D14 |
Leonidas D28 |
(0-10)final |
Leonidas D26 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(2-7)scheduled |
Craeyenhout D4 |
Leiden D10 |
(0-5)scheduled |
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022 |
HUDITO D7 |
Craeyenhout D4 |
(5-1)scheduled |
Leiden D10 |
Alecto-Augustinus D8 |
(5-1)scheduled |
Berkel-Rodenrijs D4 |
Groen-Geel D10 |
(1-3)scheduled |
Roomburg D8 |
Leonidas D26 |
(7-2)scheduled |
Leonidas D28 |
Klein Zwitserland D6 |
(2-0)scheduled |
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022 |
Craeyenhout D4 |
Leonidas D28 |
(1-6)final |
Klein Zwitserland D6 |
Groen-Geel D14 |
(4-0)final |
Leonidas D26 |
Leiden D10 |
(0-4)scheduled |
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022 |
Leiden D10 |
Groen-Geel D10 |
(3-1)scheduled |
Groen-Geel D14 |
Craeyenhout D4 |
(0-3)scheduled |
HUDITO D7 |
Leonidas D26 |
(4-0)final |
Roomburg D8 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(1-2)scheduled |
Leonidas D28 |
Alecto-Augustinus D8 |
(3-2)final |
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022 |
Alecto-Augustinus D8 |
HUDITO D7 |
(4-6)final |
ZONDAG 4 DECEMBER 2022 |
Groen-Geel D10 |
Roomburg D8 |
(1-2)scheduled |
ZONDAG 5 MAART 2023 |
Klein Zwitserland D6 |
Craeyenhout D4 |
(1-0)scheduled |
ZONDAG 12 MAART 2023 |
HUDITO D7 |
Groen-Geel D10 |
(3-1)scheduled |
Leiden D10 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(5-1)scheduled |
Groen-Geel D14 |
Alecto-Augustinus D8 |
(1-2)final |
Leonidas D28 |
Leonidas D26 |
(9-0)final |
ZONDAG 19 MAART 2023 |
Leonidas D26 |
Groen-Geel D14 |
(0-1)final |
Roomburg D8 |
Leiden D10 |
(0-5)final |
Groen-Geel D10 |
Leonidas D28 |
(1-3)final |
Alecto-Augustinus D8 |
Klein Zwitserland D6 |
(1-1)scheduled |
Berkel-Rodenrijs D4 |
HUDITO D7 |
(2-4)scheduled |
ZONDAG 26 MAART 2023 |
Craeyenhout D4 |
Alecto-Augustinus D8 |
(1-1)scheduled |
Klein Zwitserland D6 |
Leonidas D26 |
(6-3)scheduled |
Leonidas D28 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(0-2)scheduled |
Groen-Geel D14 |
Groen-Geel D10 |
(0-2)final |
HUDITO D7 |
Roomburg D8 |
(4-3)final |
ZONDAG 2 APRIL 2023 |
Leiden D10 |
HUDITO D7 |
(2-3)scheduled |
Groen-Geel D10 |
Klein Zwitserland D6 |
(1-1)final |
Berkel-Rodenrijs D4 |
Groen-Geel D14 |
(9-1)scheduled |
Roomburg D8 |
Leonidas D28 |
(2-6)final |
Leonidas D26 |
Craeyenhout D4 |
(0-0)scheduled |
ZONDAG 16 APRIL 2023 |
Craeyenhout D4 |
Groen-Geel D10 |
(0-5)scheduled |
Klein Zwitserland D6 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(4-1)scheduled |
Leonidas D28 |
Leiden D10 |
(2-1)scheduled |
DINSDAG 18 APRIL 2023 |
Alecto-Augustinus D8 |
Leonidas D26 |
(3-2)final |
ZONDAG 23 APRIL 2023 |
Groen-Geel D10 |
Alecto-Augustinus D8 |
(0-0)final |
Berkel-Rodenrijs D4 |
Craeyenhout D4 |
(2-1)scheduled |
Leiden D10 |
Groen-Geel D14 |
(3-0)final |
HUDITO D7 |
Leonidas D28 |
(1-3)final |
Roomburg D8 |
Klein Zwitserland D6 |
(1-6)scheduled |
DINSDAG 25 APRIL 2023 |
Groen-Geel D14 |
Roomburg D8 |
(2-1)final |
ZONDAG 14 MEI 2023 |
Craeyenhout D4 |
Roomburg D8 |
(0-0)scheduled |
Alecto-Augustinus D8 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(3-2)scheduled |
Leonidas D26 |
Groen-Geel D10 |
(1-4)scheduled |
Klein Zwitserland D6 |
Leiden D10 |
(0-5)scheduled |
Groen-Geel D14 |
HUDITO D7 |
(2-6)final |
ZONDAG 21 MEI 2023 |
Leiden D10 |
Craeyenhout D4 |
(5-0)scheduled |
HUDITO D7 |
Klein Zwitserland D6 |
(1-5)scheduled |
Leonidas D28 |
Groen-Geel D14 |
(8-1)final |
Berkel-Rodenrijs D4 |
Leonidas D26 |
(5-2)scheduled |
Roomburg D8 |
Alecto-Augustinus D8 |
(2-0)final |
ZONDAG 4 JUNI 2023 |
Leonidas D26 |
Roomburg D8 |
(3-0)final |
Craeyenhout D4 |
HUDITO D7 |
(0-6)scheduled |
Alecto-Augustinus D8 |
Leiden D10 |
(1-7)final |
Groen-Geel D10 |
Berkel-Rodenrijs D4 |
(5-1)scheduled |
Klein Zwitserland D6 |
Leonidas D28 |
(1-1)scheduled |
WOENSDAG 7 JUNI 2023 |
Leiden D10 |
Leonidas D26 |
(6-0)final |
ZONDAG 11 JUNI 2023 |
Groen-Geel D14 |
Klein Zwitserland D6 |
(2-2)final |
Roomburg D8 |
Groen-Geel D10 |
(2-3)scheduled |
HUDITO D7 |
Alecto-Augustinus D8 |
(9-0)final |
Leonidas D28 |
Craeyenhout D4 |
(1-1)scheduled |
ZONDAG 18 JUNI 2023 |
Craeyenhout D4 |
Groen-Geel D14 |
(1-0)scheduled |
Leonidas D26 |
HUDITO D7 |
(1-7)final |
Berkel-Rodenrijs D4 |
Roomburg D8 |
(5-4)scheduled |
Alecto-Augustinus D8 |
Leonidas D28 |
(2-4)final |
Groen-Geel D10 |
Leiden D10 |
(0-3)final |