Augustinus D4/Alecto D9

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Paul Adèr
Aanvoerder Annelou Haring

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche D4 Craeyenhout D5 12:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer D5 10 25 8 1 1
2 Groen-Geel D16 9 25 8 1 0
3 Roomburg D9 10 20 6 2 2
4 Rijswijk D4 10 18 6 0 4
5 Leiden D9 10 16 5 1 4
6 Cartouche D4 9 14 4 2 3
7 Alecto-Augustinus D9 10 10 3 1 6
8 Groen-Geel D12 9 7 2 1 6
9 HDS D4 8 5 1 2 5
10 Craeyenhout D5 7 4 1 1 5
11 Klein Zwitserland D5 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D5 n.n.b uit
19 mrt Klein Zwitserland D5 n.n.b thuis
26 mrt HDS D4 n.n.b uit
2 apr Leidse Hockey Club Roomburg D9 n.n.b thuis
16 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D4 n.n.b uit
23 apr Groen-Geel D16 n.n.b thuis
14 mei LOHC D9 n.n.b thuis
21 mei Groen-Geel D12 n.n.b uit
4 jun Craeyenhout D5 n.n.b thuis
18 jun Rijswijksche Hockey Club D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D5 Groen-Geel D16 (0-3)scheduled
Cartouche D4 Klein Zwitserland D5 (7-0)scheduled
Leiden D9 Rijswijk D4 (4-1)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Zoetermeer D5 (0-7)scheduled
HDS D4 Roomburg D9 (0-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zoetermeer D5 Leiden D9 (4-0)scheduled
Rijswijk D4 Groen-Geel D12 (2-0)scheduled
HDS D4 Cartouche D4 (2-2)final
Klein Zwitserland D5 Alecto-Augustinus D9 (1-3)scheduled
Groen-Geel D16 Roomburg D9 (3-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leiden D9 Klein Zwitserland D5 (2-0)scheduled
Craeyenhout D5 Rijswijk D4 (1-5)scheduled
Alecto-Augustinus D9 HDS D4 (0-8)final
Groen-Geel D12 Zoetermeer D5 (3-4)scheduled
Cartouche D4 Roomburg D9 (1-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Zoetermeer D5 Craeyenhout D5 (3-0)scheduled
Groen-Geel D16 Cartouche D4 (9-1)final
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D12 (1-4)scheduled
Roomburg D9 Alecto-Augustinus D9 (2-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rijswijk D4 Groen-Geel D16 (0-2)scheduled
Leiden D9 Roomburg D9 (1-4)scheduled
Groen-Geel D12 HDS D4 (2-2)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Cartouche D4 (3-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zoetermeer D5 Rijswijk D4 (7-0)final
Groen-Geel D16 Alecto-Augustinus D9 (8-1)final
Roomburg D9 Groen-Geel D12 (3-0)scheduled
Cartouche D4 Leiden D9 (1-0)final
HDS D4 Craeyenhout D5 (1-4)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
HDS D4 Leiden D9 (0-4)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Zoetermeer D5 Groen-Geel D16 (0-4)final
Rijswijk D4 Klein Zwitserland D5 (9-1)scheduled
Leiden D9 Alecto-Augustinus D9 (0-2)final
Craeyenhout D5 Roomburg D9 (1-3)final
Groen-Geel D12 Cartouche D4 (1-2)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D12 (0-4)scheduled
Groen-Geel D16 Leiden D9 (0-0)scheduled
Klein Zwitserland D5 Zoetermeer D5 (0-7)final
HDS D4 Rijswijk D4 (0-5)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D12 Leiden D9 (1-5)final
Zoetermeer D5 HDS D4 (9-0)scheduled
Rijswijk D4 Roomburg D9 (2-1)scheduled
Craeyenhout D5 Alecto-Augustinus D9 (2-2)scheduled
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D16 (0-9)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leiden D9 Craeyenhout D5 (3-0)scheduled
Cartouche D4 Rijswijk D4 (6-1)scheduled
Groen-Geel D12 Groen-Geel D16 (0-2)scheduled
Roomburg D9 Zoetermeer D5 (2-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Rijswijk D4 Alecto-Augustinus D9 (6-2)scheduled
Zoetermeer D5 Cartouche D4 (7-0)final
Klein Zwitserland D5 Roomburg D9 (1-4)scheduled