Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Thomas Vasiluta
Manager Raymond Planjer
Trainer/Coach Derek Van Den Hoven

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Qui Vive D1 Alecto D1 0:00
Rijswijk D1 Overbos D1 0:00
Westerpark D1 Alphen D1 0:00
Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 0:00
Reigers D1 Forescate D1 12:45
Groen-Geel D1 Haarlem D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer D1 11 24 7 3 1
2 Haarlem D1 11 20 6 2 3
3 Alphen D1 11 19 5 4 2
4 Craeyenhout D1 11 18 5 3 3
5 Qui Vive D1 11 15 4 3 4
6 Reigers D1 11 14 4 2 5
7 Rijswijk D1 11 14 4 2 5
8 Forescate D1 11 13 4 1 6
9 Groen-Geel D1 11 12 3 3 5
10 Alecto D1 11 12 3 3 5
11 Westerpark D1 11 11 3 2 6
12 Overbos D1 11 10 2 4 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt U.H.C.QUI VIVE D1 n.n.b uit
10 mrt Noordwijk D1 n.n.b uit
12 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b thuis
19 mrt MHC Forescate D1 n.n.b thuis
26 mrt H.C. Haarlem D1 n.n.b uit
2 apr BHC Overbos D1 n.n.b thuis
16 apr HC Alphen D1 n.n.b uit
23 apr Craeyenhout D1 n.n.b thuis
30 apr AMHC Westerpark D1 n.n.b uit
7 mei Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
14 mei Groen-Geel D1 n.n.b uit
21 mei MHC de Reigers D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 (2-2)final
Alphen D1 Westerpark D1 (3-3)final
Overbos D1 Rijswijk D1 (1-4)final
Haarlem D1 Groen-Geel D1 (1-4)scheduled
Forescate D1 Reigers D1 (1-0)final
Alecto D1 Qui Vive D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive D1 Forescate D1 (1-0)final
Reigers D1 Haarlem D1 (3-0)final
Groen-Geel D1 Overbos D1 (0-1)scheduled
Rijswijk D1 Alphen D1 (1-2)scheduled
Westerpark D1 Craeyenhout D1 (3-1)scheduled
Zoetermeer D1 Alecto D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 (1-1)scheduled
Alphen D1 Groen-Geel D1 (2-1)scheduled
Overbos D1 Reigers D1 (2-1)scheduled
Haarlem D1 Qui Vive D1 (2-1)final
Forescate D1 Alecto D1 (1-4)scheduled
Westerpark D1 Zoetermeer D1 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Alecto D1 Haarlem D1 (1-2)scheduled
Qui Vive D1 Overbos D1 (2-2)final
Reigers D1 Alphen D1 (2-3)final
Groen-Geel D1 Craeyenhout D1 (3-0)scheduled
Rijswijk D1 Westerpark D1 (2-1)scheduled
Zoetermeer D1 Forescate D1 (2-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Craeyenhout D1 Reigers D1 (3-1)scheduled
Alphen D1 Qui Vive D1 (2-2)final
Overbos D1 Alecto D1 (0-0)scheduled
Haarlem D1 Forescate D1 (1-0)final
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 (1-0)scheduled
Westerpark D1 Groen-Geel D1 (1-2)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Forescate D1 Overbos D1 (5-1)final
Alecto D1 Alphen D1 (1-2)final
Qui Vive D1 Craeyenhout D1 (0-1)scheduled
Reigers D1 Westerpark D1 (2-1)final
Groen-Geel D1 Rijswijk D1 (1-1)scheduled
Zoetermeer D1 Haarlem D1 (1-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Craeyenhout D1 Alecto D1 (5-0)scheduled
Alphen D1 Forescate D1 (4-3)final
Overbos D1 Haarlem D1 (1-2)final
Groen-Geel D1 Zoetermeer D1 (0-1)final
Rijswijk D1 Reigers D1 (0-1)final
Westerpark D1 Qui Vive D1 (2-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Haarlem D1 Alphen D1 (0-0)final
Forescate D1 Craeyenhout D1 (2-0)scheduled
Alecto D1 Westerpark D1 (0-1)scheduled
Qui Vive D1 Rijswijk D1 (2-0)final
Reigers D1 Groen-Geel D1 (2-0)scheduled
Zoetermeer D1 Overbos D1 (3-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Craeyenhout D1 Haarlem D1 (6-3)scheduled
Alphen D1 Overbos D1 (1-1)final
Reigers D1 Zoetermeer D1 (2-2)scheduled
Groen-Geel D1 Qui Vive D1 (2-3)final
Rijswijk D1 Alecto D1 (1-2)scheduled
Westerpark D1 Forescate D1 (1-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Overbos D1 Craeyenhout D1 (1-1)scheduled
Haarlem D1 Westerpark D1 (2-1)final
Alecto D1 Groen-Geel D1 (0-0)scheduled
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Qui Vive D1 Reigers D1 (2-1)final
Forescate D1 Rijswijk D1 (1-3)final
Alphen D1 Zoetermeer D1 (2-6)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Craeyenhout D1 Alphen D1 (2-0)scheduled
Reigers D1 Alecto D1 (2-2)scheduled
Groen-Geel D1 Forescate D1 (1-1)scheduled
Rijswijk D1 Haarlem D1 (0-1)final
Westerpark D1 Overbos D1 (2-0)final
Zoetermeer D1 Qui Vive D1 (2-0)final