Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Carlos Fajardo
Aanvoerder Joƫll Bense

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D3-O Leonidas D7 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs D2-O 10 25 8 1 1
2 Rotterdam D3 10 21 7 0 3
3 Leonidas D5 10 17 5 2 3
4 USHC D3 9 17 5 2 2
5 Victoria D3 10 16 5 1 4
6 Kampong D6 9 15 5 0 4
7 Roomburg D3-O 9 15 5 0 4
8 Victoria D6 9 12 4 0 5
9 Alecto D3-O 9 8 2 2 5
10 Victoria D4 10 3 1 0 9
11 Leonidas D7 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 dec R.H.V. Leonidas D7 n.n.b thuis
19 mrt U.S.H.C. D3 n.n.b uit
26 mrt R.H.V. Leonidas D5 n.n.b thuis
2 apr Hockey Club Rotterdam D3 n.n.b uit
16 apr Leidse Hockey Club Roomburg D3-O n.n.b thuis
23 apr HV Victoria D3 n.n.b uit
14 mei HV Victoria D4 n.n.b thuis
21 mei SV Kampong Hockey D6 n.n.b uit
4 jun Berkel Rodenrijs D2 n.n.b thuis
11 jun R.H.V. Leonidas D7 n.n.b uit
18 jun HV Victoria D6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Victoria D3 Victoria D6 (7-1)final
Roomburg D3-O Victoria D4 (3-2)final
Leonidas D5 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-0)final
USHC D3 Leonidas D7 (4-2)final
Rotterdam D3 Kampong D6 (5-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas D7 Leonidas D5 (0-4)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Rotterdam D3 (3-2)final
Alecto D3-O USHC D3 (1-1)scheduled
Victoria D4 Victoria D3 (3-5)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leonidas D5 Alecto D3-O (1-2)scheduled
Roomburg D3-O Berkel-Rodenrijs D2-O (0-5)final
Rotterdam D3 Leonidas D7 (2-1)final
Victoria D3 Kampong D6 (5-2)final
Victoria D4 Victoria D6 (1-4)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Victoria D6 USHC D3 (0-2)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D3 (4-1)final
Leonidas D7 Roomburg D3-O (0-4)final
Alecto D3-O Rotterdam D3 (1-3)scheduled
Kampong D6 Victoria D4 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Victoria D3 Leonidas D7 (3-0)final
Roomburg D3-O Alecto D3-O (2-1)scheduled
Kampong D6 Victoria D6 (1-4)final
Leonidas D5 USHC D3 (1-1)final
Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-4)final
VRIJDAG 14 OKTOBER 2022
Kampong D6 Roomburg D3-O (4-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Victoria D6 Leonidas D5 (2-4)final
Alecto D3-O Victoria D3 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Kampong D6 (3-1)final
USHC D3 Rotterdam D3 (1-2)final
Leonidas D7 Victoria D4 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D6 (3-1)final
Roomburg D3-O USHC D3 (0-2)final
Rotterdam D3 Leonidas D5 (2-0)final
Kampong D6 Leonidas D7 (5-0)scheduled
Victoria D4 Alecto D3-O (3-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Leonidas D7 Berkel-Rodenrijs D2-O (1-6)final
Victoria D6 Rotterdam D3 (3-1)scheduled
Alecto D3-O Kampong D6 (3-4)final
Leonidas D5 Roomburg D3-O (5-0)final
USHC D3 Victoria D3 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Alecto D3-O (2-1)final
Roomburg D3-O Rotterdam D3 (3-2)scheduled
Victoria D4 USHC D3 (1-2)final
Victoria D3 Leonidas D5 (0-1)final
Leonidas D7 Victoria D6 (0-4)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leonidas D5 Victoria D4 (3-0)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Rotterdam D3 Victoria D3 (1-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Victoria D4 Rotterdam D3 (0-5)scheduled
Berkel-Rodenrijs D2-O USHC D3 (0-1)scheduled
Victoria D6 Alecto D3-O (1-5)final
Kampong D6 Leonidas D5 (1-0)scheduled
Victoria D3 Roomburg D3-O (2-3)scheduled