Augustinus D3/Alecto D7

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Hay Liem
Aanvoerder Jip Huges
Aanvoerder Emma van Kalmthout
Aanvoerder Maureen Krijvenaar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D7 Forescate D3 19:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D6 9 21 7 0 2
2 Cartouche D3 9 20 6 2 1
3 Klein Zwitserland D4 9 18 5 3 1
4 Alphen D4 9 17 5 2 2
5 Leonidas D19 10 16 5 1 4
6 Pijnacker D5 10 15 4 3 3
7 Leiden D7 9 12 4 0 5
8 Alecto-Augustinus D7 10 12 3 3 4
9 Leonidas D18 10 9 2 3 5
10 Groen-Geel D7 9 8 2 2 5
11 HDM D4 9 5 1 2 6
12 Forescate D3 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D6 n.n.b thuis
19 mrt LOHC D7 n.n.b uit
26 mrt hdm D4 n.n.b uit
2 apr R.H.V. Leonidas D19 n.n.b thuis
16 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D3 n.n.b uit
23 apr MHC Forescate D3 n.n.b thuis
14 mei Groen-Geel D7 n.n.b uit
21 mei HC Alphen D4 n.n.b thuis
4 jun R.H.V. Leonidas D18 n.n.b uit
11 jun HC Pijnacker D5 n.n.b thuis
18 jun Klein Zwitserland D4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D5 Cartouche D3 (1-1)scheduled
Leonidas D18 Forescate D3 (5-1)final
Roomburg D6 Alecto-Augustinus D7 (5-1)final
Leiden D7 HDM D4 (3-0)scheduled
Klein Zwitserland D4 Leonidas D19 (2-0)scheduled
Alphen D4 Groen-Geel D7 (6-2)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Forescate D3 Pijnacker D5 (1-4)final
Groen-Geel D7 Leonidas D18 (2-2)final
HDM D4 Alphen D4 (1-1)final
Cartouche D3 Klein Zwitserland D4 (1-1)final
Alecto-Augustinus D7 Leiden D7 (0-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D5 Groen-Geel D7 (2-0)final
Leonidas D18 Alphen D4 (1-1)final
Klein Zwitserland D4 Forescate D3 (2-0)scheduled
Alecto-Augustinus D7 HDM D4 (0-3)scheduled
Leiden D7 Leonidas D19 (1-2)scheduled
Roomburg D6 Cartouche D3 (3-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Forescate D3 Roomburg D6 (0-4)final
Cartouche D3 Leiden D7 (4-0)final
Alphen D4 Pijnacker D5 (2-1)final
HDM D4 Leonidas D18 (1-2)final
Groen-Geel D7 Klein Zwitserland D4 (3-3)final
Leonidas D19 Alecto-Augustinus D7 (1-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland D4 Alphen D4 (0-3)final
Pijnacker D5 Leonidas D18 (4-2)final
Roomburg D6 Groen-Geel D7 (2-0)final
Alecto-Augustinus D7 Cartouche D3 (0-4)scheduled
Leiden D7 Forescate D3 (1-0)scheduled
Leonidas D19 HDM D4 (3-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HDM D4 Pijnacker D5 (1-1)final
Groen-Geel D7 Leiden D7 (3-1)final
Cartouche D3 Leonidas D19 (5-1)final
Alphen D4 Roomburg D6 (2-0)final
Leonidas D18 Klein Zwitserland D4 (1-1)scheduled
Forescate D3 Alecto-Augustinus D7 (1-1)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Leonidas D19 Roomburg D6 (2-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland D4 Pijnacker D5 (2-1)final
Leonidas D19 Forescate D3 (6-4)final
Roomburg D6 Leonidas D18 (2-1)final
Cartouche D3 HDM D4 (2-0)final
Leiden D7 Alphen D4 (0-2)final
Alecto-Augustinus D7 Groen-Geel D7 (5-1)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pijnacker D5 Roomburg D6 (1-2)scheduled
Groen-Geel D7 Leonidas D19 (3-2)scheduled
Forescate D3 Cartouche D3 (0-7)final
HDM D4 Klein Zwitserland D4 (2-4)final
Alphen D4 Alecto-Augustinus D7 (0-4)scheduled
Leonidas D18 Leiden D7 (0-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Leiden D7 Pijnacker D5 (1-2)scheduled
Leonidas D19 Alphen D4 (1-0)scheduled
Roomburg D6 Klein Zwitserland D4 (0-1)final
Alecto-Augustinus D7 Leonidas D18 (3-2)scheduled
Cartouche D3 Groen-Geel D7 (2-0)scheduled
Forescate D3 HDM D4 (2-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Pijnacker D5 Alecto-Augustinus D7 (4-4)scheduled
Leonidas D18 Leonidas D19 (0-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leonidas D19 Pijnacker D5 (3-1)scheduled
HDM D4 Groen-Geel D7 (4-1)scheduled
Forescate D3 Alphen D4 (0-1)scheduled
Leiden D7 Roomburg D6 (1-3)scheduled
Alecto-Augustinus D7 Klein Zwitserland D4 (1-2)scheduled