Augustinus D1/Alecto D2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tess Coorens
Aanvoerder Jikke Veldhorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Schiedam D2-O Craeyenhout D2-O 20:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ring Pass Delft D2 11 23 7 2 2
2 Leonidas D3 11 21 6 3 2
3 Leonidas D4 10 20 6 2 2
4 Pinoké D3 10 17 5 2 3
5 Rood-Wit D2-O 11 16 5 1 5
6 Craeyenhout D2-O 10 15 4 3 3
7 Schiedam D2-O 10 14 4 2 4
8 Leiden-Leidse Studs D2-O 10 13 4 1 5
9 Roomburg D2 10 12 4 0 6
10 Alecto-Augustinus D2 10 11 3 2 5
11 HUDITO D2-O 11 9 2 3 6
12 Klein Zwitserland D2-O 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 dec LOHC D2-O 12:15 uit
12 mrt HC Schiedam D2 n.n.b thuis
19 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D2 n.n.b uit
26 mrt D.H.C. Hudito D2 n.n.b thuis
2 apr Leidse Hockey Club Roomburg D2 n.n.b uit
16 apr R.H.V. Leonidas D3 n.n.b thuis
23 apr Ring Pass Delft D2 n.n.b uit
14 mei Craeyenhout D2 n.n.b thuis
21 mei Pinoké D3 n.n.b uit
4 jun R.H.V. Leonidas D4 n.n.b uit
11 jun LOHC D2-O n.n.b thuis
18 jun Klein Zwitserland D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HUDITO D2-O Craeyenhout D2-O (2-5)scheduled
Leonidas D3 Leonidas D4 (2-2)final
Schiedam D2-O Alecto-Augustinus D2 (6-3)scheduled
Roomburg D2 Ring Pass Delft D2 (0-7)scheduled
Klein Zwitserland D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O (1-3)final
Rood-Wit D2-O Pinoké D3 (2-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D2-O Roomburg D2 (5-2)scheduled
Ring Pass Delft D2 Leonidas D3 (2-6)scheduled
Leonidas D4 Klein Zwitserland D2-O (5-0)final
Alecto-Augustinus D2 Rood-Wit D2-O (0-2)scheduled
Leiden-Leidse Studs D2-O Schiedam D2-O (3-2)final
Pinoké D3 HUDITO D2-O (6-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Schiedam D2-O Klein Zwitserland D2-O (4-3)scheduled
Ring Pass Delft D2 Leonidas D4 (1-0)scheduled
Roomburg D2 Pinoké D3 (2-3)final
Rood-Wit D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O (2-0)final
Leonidas D3 Craeyenhout D2-O (3-1)scheduled
HUDITO D2-O Alecto-Augustinus D2 (2-2)scheduled
DONDERDAG 29 SEPTEMBER 2022
Alecto-Augustinus D2 Roomburg D2 (1-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leiden-Leidse Studs D2-O HUDITO D2-O (4-0)final
Craeyenhout D2-O Ring Pass Delft D2 (2-2)scheduled
Klein Zwitserland D2-O Rood-Wit D2-O (1-2)scheduled
Leonidas D4 Schiedam D2-O (2-1)final
Pinoké D3 Leonidas D3 (0-3)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rood-Wit D2-O Schiedam D2-O (1-2)scheduled
Craeyenhout D2-O Leonidas D4 (4-4)scheduled
Ring Pass Delft D2 Pinoké D3 (2-0)final
Roomburg D2 Leiden-Leidse Studs D2-O (2-1)scheduled
HUDITO D2-O Klein Zwitserland D2-O (4-0)scheduled
Leonidas D3 Alecto-Augustinus D2 (2-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Schiedam D2-O HUDITO D2-O (2-3)final
Leiden-Leidse Studs D2-O Leonidas D3 (1-1)final
Klein Zwitserland D2-O Roomburg D2 (0-1)scheduled
Pinoké D3 Craeyenhout D2-O (1-1)scheduled
Alecto-Augustinus D2 Ring Pass Delft D2 (3-4)scheduled
Leonidas D4 Rood-Wit D2-O (2-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Craeyenhout D2-O Alecto-Augustinus D2 (3-4)scheduled
Pinoké D3 Leonidas D4 (1-0)final
HUDITO D2-O Rood-Wit D2-O (1-1)final
Leonidas D3 Klein Zwitserland D2-O (0-1)final
Ring Pass Delft D2 Leiden-Leidse Studs D2-O (3-0)scheduled
Roomburg D2 Schiedam D2-O (0-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Rood-Wit D2-O Roomburg D2 (1-3)scheduled
Leiden-Leidse Studs D2-O Craeyenhout D2-O (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D2-O Ring Pass Delft D2 (1-3)scheduled
Leonidas D4 HUDITO D2-O (2-1)final
Schiedam D2-O Leonidas D3 (0-3)final
Alecto-Augustinus D2 Pinoké D3 (0-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Craeyenhout D2-O Klein Zwitserland D2-O (5-0)scheduled
Ring Pass Delft D2 Schiedam D2-O (2-2)final
Roomburg D2 HUDITO D2-O (1-0)final
Leonidas D3 Rood-Wit D2-O (3-0)final
Pinoké D3 Leiden-Leidse Studs D2-O (2-1)final
Alecto-Augustinus D2 Leonidas D4 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Rood-Wit D2-O Ring Pass Delft D2 (2-0)scheduled
HUDITO D2-O Leonidas D3 (0-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Pinoké D3 Schiedam D2-O (1-1)final
Leonidas D4 Leiden-Leidse Studs D2-O (1-0)final
Craeyenhout D2-O Rood-Wit D2-O (5-1)scheduled
Ring Pass Delft D2 HUDITO D2-O (2-1)scheduled
Leonidas D3 Roomburg D2 (3-1)scheduled
Alecto-Augustinus D2 Klein Zwitserland D2-O (1-1)final