Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tessa Dijkstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC D5 Leiden D6 0:00
Gouda D2-O Leonidas D17 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto D5 9 27 9 0 0
2 Leonidas D11 9 24 8 0 1
3 Groen-Geel D8 9 18 6 0 3
4 Gouda D2-O 8 17 5 2 1
5 Leonidas D17 8 13 4 1 3
6 DSHC D5 8 12 4 0 4
7 Waddinxveen D3-O 9 10 3 1 5
8 Leiden D6 8 8 2 2 4
9 Schiedam D6 9 6 2 0 7
10 Roomburg D5 9 4 1 1 7
11 Pijnacker D3 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt DSHC D5 n.n.b thuis
19 mrt HC Schiedam D6 n.n.b uit
26 mrt Goudse MHC D2-O n.n.b thuis
2 apr Leidse Hockey Club Roomburg D5 n.n.b uit
23 apr HC Pijnacker D3 15:00 uit
14 mei R.H.V. Leonidas D17 n.n.b thuis
21 mei R.H.V. Leonidas D11 n.n.b uit
4 jun LOHC D6 n.n.b thuis
11 jun Groen-Geel D8 n.n.b uit
18 jun HC Waddinxveen D3-O n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
DSHC D5 Alecto D5 (1-2)scheduled
Gouda D2-O Leiden D6 (1-1)final
Schiedam D6 Groen-Geel D8 (0-9)scheduled
Pijnacker D3 Waddinxveen D3-O (1-1)scheduled
Roomburg D5 Leonidas D11 (2-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas D17 Pijnacker D3 (4-1)scheduled
Waddinxveen D3-O DSHC D5 (0-1)scheduled
Alecto D5 Schiedam D6 (8-2)scheduled
Leiden D6 Roomburg D5 (3-0)final
Groen-Geel D8 Gouda D2-O (4-6)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Pijnacker D3 Leonidas D11 (0-7)scheduled
Roomburg D5 Groen-Geel D8 (0-2)scheduled
Gouda D2-O Alecto D5 (3-4)scheduled
Schiedam D6 DSHC D5 (1-2)scheduled
Leonidas D17 Waddinxveen D3-O (3-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
DSHC D5 Gouda D2-O (3-4)scheduled
Leonidas D11 Leonidas D17 (2-1)final
Alecto D5 Roomburg D5 (11-0)final
Leiden D6 Pijnacker D3 (4-1)scheduled
Waddinxveen D3-O Schiedam D6 (7-5)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Gouda D2-O Schiedam D6 (2-1)scheduled
Pijnacker D3 Groen-Geel D8 (3-4)scheduled
Leonidas D17 Leiden D6 (1-1)final
Leonidas D11 Waddinxveen D3-O (4-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Waddinxveen D3-O Gouda D2-O (0-5)scheduled
Alecto D5 Pijnacker D3 (9-1)final
Schiedam D6 Roomburg D5 (3-2)final
Leiden D6 Leonidas D11 (0-11)final
Groen-Geel D8 Leonidas D17 (2-0)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Roomburg D5 DSHC D5 (1-6)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Leonidas D17 Alecto D5 (2-3)final
Roomburg D5 Gouda D2-O (1-1)final
Pijnacker D3 DSHC D5 (0-2)scheduled
Leiden D6 Waddinxveen D3-O (0-1)final
Leonidas D11 Groen-Geel D8 (1-0)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D8 Leiden D6 (3-2)scheduled
Schiedam D6 Pijnacker D3 (2-1)final
Waddinxveen D3-O Roomburg D5 (1-0)final
Alecto D5 Leonidas D11 (4-1)final
DSHC D5 Leonidas D17 (1-5)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Pijnacker D3 Gouda D2-O (3-4)scheduled
Leonidas D11 DSHC D5 (3-0)scheduled
Groen-Geel D8 Waddinxveen D3-O (2-0)scheduled
Leiden D6 Alecto D5 (0-5)scheduled
Leonidas D17 Schiedam D6 (8-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Roomburg D5 Pijnacker D3 (1-0)scheduled
Schiedam D6 Leonidas D11 (0-1)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Alecto D5 Groen-Geel D8 (4-1)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leiden D6 Schiedam D6 (1-0)scheduled
Waddinxveen D3-O Alecto D5 (0-0)scheduled
Leonidas D17 Roomburg D5 (8-1)scheduled
Leonidas D11 Gouda D2-O (3-0)scheduled
Groen-Geel D8 DSHC D5 (4-1)scheduled