Commissies/vrijwilligers

BESTUUR
Erik Ploegmakers Voorzitter
Michiel Franse Vice-Voorzitter
Sandra Pauw Secretaris
Paul Kortekaas Tophockey
Martijn van 't Wel Penningmeester
Willem Noteborn Seniorenhockey Hockeymateriaal Arbitrage
Paul Kortekaas Jeugdhockey
Velden & Accommodatie
Koos Koster Velden en Accomodatie (VAC)
EVENEMENTEN & ACTIVITEITEN
Jeugdbestuur
Elise Anker Voorzitter
Mitzi Gravemaker Public Relations
Kim van Leeuwen Miss Pracht & Praal
Zoë van den Berg Hoofd Brigade
Teun van 't Land Brigade
Nout Breedveld Brigade
Ment de Weerd Brigade
Diede Breedveld Brigade
HOCKEYZAKEN
Commissie Tophockey
Paul Kortekaas Voorzitter
Kimberley Laurens-Seitz Heren 1/Heren 2/JA1
Raymond Planjer Dames 1/Dames 2/MA1
Hans van Egmond Selectieteams Jongens B en C
Rinke van der Veen Selectieteams Jongens en Meisjes D
Paul Kortekaas Coordinator Managers Tophockey Coördineren Managers Teams Tophockey
Jeugdcommissie
Sebastiaan Kees Trainerscoördinator Junioren
Jongste Jeugd Commissie
Paul Kortekaas Voorzitter
Cees Rijneveen Algemeen Coördinator Jongste Jeugd
Keeperscommissie
Max Sip Lockers & Sleutelbeheer
Marije Zeven Keepermaterialen
Boudewijn van Dulken Voorzitter
Lijncoördinatoren
Joyce Lemmens Onder11
Felix Hogenbirk Kabouters / Benjamini's Jongste Jeugd
Mark van Koperen Onder8 Jongste Jeugd
Marian Dessing Onder9 Jongste Jeugd
Carianne Batenburg-langerijs Onder10 Jongste Jeugd
Joyce Lemmens Onder12 Junioren
Annet Rietkerk Onder14 Junioren
Jan van Beukering Onder16 Junioren
Jan van Beukering Onder18 Junioren
Willem Noteborn Coördinator Augustinus Senioren
Hay Liem Dameselftallen Coördinator Senioren
Scheidsrechterscommissie
Dick Dompeling Voorzitter
Joost Overdevest Aanwijzing Senioren
Tom Mentink Coördinator Cursussen/ Scheidsrechterskaarten
Maaike Liem Begeleiding Jeugd
Paul Wille Aanwijzing Junioren
Tom Mentink Commissielid CS+
Technische Staf
Robert Noall Technisch Directeur
Sebastiaan Kees Technisch Coördinator
Wedstrijdsecretariaat
Carina van Leeuwen Jongste Jeugd
Lies Leunissen Junioren
Laura Seegers Junioren
Joost Overdevest Senioren
Zaalhockey Commissie
Helene Philippo Systeembeheerder LISA
Carina van Leeuwen Zaalhockey Jongste Jeugd
Mathieu Prins Zaalhockey Junioren
Willem Noteborn Zaalhockey Senioren
OVERIGE COMMISSIES
Normen en Waarden
Monique Broekhuizen Vertrouwenspersoon
PR Commissie
Roland Ju Systeembeheerder LISA
Edo de Borst Webmaster
Roland Ju Webmaster
Secretariaat
Jolanda Speelman Ledenadministratie
Edwin Leunissen Ledenadministratie
Jolinda Kerkmeer - van der Linde Contributie-Administrateur
Sponsorcommissie & Alecto Business Club
Bart Kerkmeer Voorzitter Functieomschrijving • Aansturen commissie • Organiseren vergaderingen • Actieve inzet voor de uitbreiding van het sponsornetwerk • Externe relaties onderhouden • Budgetten maken • Sponsor contracten hoofdsponsors • Contacten bestuur
Velden & Accommodatie
Bart Hollands Barplanning
Elisabeth Plug Voorzitter Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Mieke Van Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Mariëtte Overdevest Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Anouk van der Valk Commissielid Vrijwilliger Clubhuis Commissie
Vrienden van Alecto
Thomas Eggen Penningmeester
Koos Koster Commissielid