Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Emma van der Schrier
Aanvoerder Romy van As
Medische verzorging Maarten de Fockert
Trainer/Coach Tembi Schneider
Assistent Coach Jesse Martens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen D1 Voordaan D1
Breda D1 Eindhoven D1
Gooische D1 Push D1
Helmond D1 Alecto D1
Leiden D1 Fletiomare D1
Wageningen D1 Zwolle D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 11 30 10 0 1
2 Wageningen D1 11 25 8 1 2
3 Zwolle D1 11 20 6 2 3
4 Helmond D1 11 20 6 2 3
5 Breda D1 11 19 6 1 4
6 Gooische D1 11 18 5 3 3
7 Eindhoven D1 11 13 3 4 4
8 Leiden D1 11 11 2 5 4
9 Voordaan D1 11 10 3 1 7
10 Fletiomare D1 11 10 3 1 7
11 Beuningen D1 11 6 2 0 9
12 Alecto D1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Helmond D1 n.n.b uit
15 mrt LOHC D1 n.n.b thuis
22 mrt MHCBeuningen D1 n.n.b uit
29 mrt MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis
5 apr MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
19 apr BH&BC Breda D1 n.n.b thuis
26 apr B.H.V. Push D1 n.n.b thuis
3 mei HC Zwolle D1 n.n.b uit
10 mei HC Eindhoven D1 n.n.b thuis
17 mei WMHC D1 n.n.b uit
24 mei Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Push D1 Gooische D1 2-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Helmond D1 Push D1 0-2
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push D1 Leiden D1 3-1
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Beuningen D1 Push D1 1-4
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Gooische D1 Breda D1 1-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Breda D1 Alecto D1 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Helmond D1 Breda D1 3-1
Push D1 Alecto D1 2-1
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Leiden D1 Helmond D1 0-0
Breda D1 Push D1 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D1 Push D1 2-3
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Leiden D1 Breda D1 1-0
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voordaan D1 Helmond D1 2-3
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Helmond D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Zwolle D1 2-2
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Wageningen D1 Push D1 3-7
Breda D1 Beuningen D1 3-2
Gooische D1 Alecto D1 3-0

Hoofdsponsoren

Sponsoren